Видалення спіралі (ВМС) в Сумах

2.5

Другие гінекологічні клиники в Сумах

Жіноча консультація
    Гінекологія

«Жіноча гармонія» — це приватний кабінет акушера-гінеколога вищої кваліфікації, фахівця в естетичній гінекології. Лікар працює в напрямках: акушерство, гінекологія, косметологія, сексологія. Додатковий напрямок: естетична гінекологія. ще

• Сб: вихідний

вул. Санаторна, 3. На карті

Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Терапія, Урологія, Фітотерапія, Флебологія ще

Центр «Дивосил» відкрився у Сумах в 2011 році і з тих пір надає кваліфіковану допомогу за допомогою фітотерапії. Прийом пацієнтів веде фітотерапевт, отоларинголог Любов Салій. Лікар є автором десятка високоефективних комплексних методик лікування тих недуг, при яких традиційний підхід - безсилий. У клініці практикується виключно індивідуальний підхід до пацієнтів ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Металургів, 5. На карті

Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Проктологія, УЗ-діагностика

«ОН Клінік Суми» це один з філій міжнародної мережі сучасних медичних центрів. У цій клініці основними напрямками є: дерматологія, проктологія, трихологія, гінекологія, гастроентерологія та ультразвукова діагностика ще

• Вс: 8:00-14:00

вул. Харківська, 23. На карті

Клініка
    Акушерство, Генетика, Гінекологія, Репродуктологія, УЗ-діагностика, Урологія ще

Клініка академіка Грищенко (Імплант) близько 30 років допомагає вилікувати чоловіче і жіноче безпліддя. У медцентрі використовують тільки сучасні технології для комплексного лікування. Лікарі клініки є експертами в сфері репродуктології ще

• Сб-Вс: выходной

пл. Троїцька, 1/1. На карті

Гінекологія, Проктологія, Урологія, Флебологія, Хірургія
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

вул. Троїцька, 9. На карті

• Видалення спіралі (ВМС)
      • Встановлення/видалення протизаплідної спіралі
    Акушерство, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Оториноларингологія, Рентгенологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Ендокринологія, Ендоскопія ще

«Мед-Союз» - это современный медицинский центр, который предоставляет услуги по двадцати восьми специальностям от консультации до хирургии. Мы гордимся нашими специалистами, которые проводят прием пациентов на усовершенствованном оборудовании что позволяет провести диагностику быстро и самое главное установить правильный диагноз. Качественный сервис для наших пациентов и оказание квалифицированной помощи является нашей основной задачей ще

• Нд: 8:00-15:00

ул.Привокзальная, 33. На карті

• Нд: 8:00-15:00

ул. Харитоненко 6/1. На карті

Клініка
    Гінекологія, Дерматологія, Косметологія, Неврологія, Оториноларингологія, Спортивна медицина, Терапія, Хірургія, Ендокринологія ще

Воскресенская, 1. На карті

• Видалення спіралі (ВМС)
    В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется