Медичний центр
    Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Косметологія, Подологія, Психологія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика ще

Мультимед - це багатопрофільний медичний центр краси та здоров'я, який надає повний спектр послуг в області естетичної медицини. Висококваліфіковані фахівці, за допомогою інноваційних методик і сертифікованого обладнання, допоможуть у вирішенні проблем як випадання волосся, захворювання шкіри, косметичні дефекти, вікові зміни зовнішності. ще

• Сб-Нд: вихідний

вул. Академічна, 22. На карті

• Лікувальний масаж спини
    • Лікувальний масаж
    Медичний центр
    Вертебрологія, Кінезітерапія, Мануальна терапія, Ортопедія, Реабілітологія, Травматологія ще
    • Паркінг,
    • Аптека в клініці,
    • Дитяча кімната,
    • Оплата карткою,

Лікувально-оздоровчий центр Євмінова надає перелік послуг з лікування, відновлення хребта, суглобів. Передові технології, кваліфікація фахівців, комплексний підхід до проблеми пацієнта надають можливість ефективно впоратися зі захворюваннями кістково-м'язової системи. Методисти центру спеціалізуються на відновній медицині, а кожен інструктор пройшов курс навчання на базі центру в Києві. Ефективність обраного методу лікування підтверджується багаторічним досвідом його застосування на практиці, що сприяє видимим ​​результатам на шляху до одужання. ще

• Сб-Нд: 10:00-15:00

вул. Канатна, 78. На карті

• Корекція хребта
    Гінекологія, Косметологія, Трихологія
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

Медичний центр «Мерілайф» - це амбулаторно-поліклінічний центр широкого профілю. У ньому працює команда професіоналів, яка використовує найсучасніше обладнання (лікувально-діагностичне). В одеській філії клініки приймають такі лікарі: гінеколог, дерматолог-венеролог, косметолог, мамолог, репродуктолог і трихолог. Девіз центру «Мерілайф»: «Турбота про здоров'я!» ще

• Пн: 10:00-17:00
    • Ср-Чт: 10:00-17:00