Сторінка 4: Промивання сірчаних пробок в Одесі

2.5
Послуги отоларинголога

Другие оториноларингологічні клиники в Одесі

Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Рентгенологія, Травматологія, Урологія, Хірургія ще
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

Into-Sana на Ойстраха — часть одной из крупнейших медицинских организаций Украины. Это новая поликлиника с широким спектром специалистов, дневным стационаром и круглосуточной хирургической помощью ще

• Нд: вихідний

ул. Ойстраха, 28. На карті

Пересипський

Клініка
    Гастроентерологія, Дерматовенерологія, Кардіологія, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Сімейна медицина, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Пн-Нд: 8:00-20:00

жилмассив «Радужный», 19/2. На карті

Київський

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Гінекологія, Дерматологія, Косметологія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Проктологія, Урологія, Хірургія ще

VITALIS medical — широкопрофільний хірургічний медичний центр в серці Одеси. Спеціалізується медичний центр на пластичній хірургії, косметології та клітинних технологіях. Також є можливість відвідати гінеколога, уролога, дерматолога, проктолога, флеболога та інших фахівців. Центр забезпечений сучасним медичним обладнанням та комфортними палатами. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

Французський бульвар, 32. На карті