Сторінка 5: Видалення спіралі (ВМС) в Одесі

2.5

Другие гінекологічні клиники в Одесі

Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Неврологія, Оториноларингологія, Сімейна медицина, УЗ-діагностика, Урологія ще
    • Оплата карткою,

Комфортний медичний центр із досвідченими лікарями без черг. Запис онлайн та по телефону. Ідеальний медичний огляд: точно, оперативно, зручно. Якісний та швидкий професійний медогляд будь-якої складності у клініці Complimed. Наші послуги призначені для людей, які прагнуть стежити за своїм здоров'ям, цінуючи свій час. ще

вул. Гагарінське плато, 5/2. На карті

Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, УЗ-діагностика
    • Оплата карткою,

Фахівці ALSENA medical clinic допомагають підтримати та відновити здоров'я людини. Цілісно. Уважно. Професійно. Ми переконані, що тіло людини – цілісна система, здатна до самовідновлення. Для нас важливо бути помічниками організму людини. Надаючи медичну допомогу ми прагнемо підтримати його природний ресурс і підібрати виключно необхідні методи лікування для відновлення організму. ще

вул. Інглезі, 2-В. На карті

Гінекологія, Неврологія, Педіатрія, Урологія, Фізіотерапія

ул. Щорса, 11. На карті

Гінекологія, Косметологія, Трихологія
    • Оплата карткою,

Медичний центр «Мерілайф» - це амбулаторно-поліклінічний центр широкого профілю. У ньому працює команда професіоналів, яка використовує найсучасніше обладнання (лікувально-діагностичне). В одеській філії клініки приймають такі лікарі: гінеколог, дерматолог-венеролог, косметолог, мамолог, репродуктолог і трихолог. Девіз центру «Мерілайф»: «Турбота про здоров'я!» ще

• Пн: 10:00-17:00

• Ср: вихідний
    • Пт: вихідний

вул. Армійська, 17. На карті

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Косметологія, Трихологія, УЗ-діагностика ще

Медичний центр «Arden» пропонує своїм пацієнтам широкий вибір послуг таких медичних напрямків, як: дерматологія, косметологія, дієтологія, трихологія, гінекологія. У центрі проводять послуги контурної пластики, ботулінотерапії, біоревіталізації, інтимного омолодження, лікування волосся і шкіри голови та ін. Центр обладнаний новітнім медичним устаткуванням. ще

вул. Дерибасівська, 9. На карті

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Акушерство, Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Пн-Нд: 8:00-20:00

ул. Варненская, 2. На карті

• Пн-Нд: 8:00-20:00

ул. Королева, 17. На карті

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Рентгенологія, Травматологія, Урологія, Хірургія ще
    • Оплата карткою,

Into-Sana на Ойстраха — часть одной из крупнейших медицинских организаций Украины. Это новая поликлиника с широким спектром специалистов, дневным стационаром и круглосуточной хирургической помощью ще

ул. Ойстраха, 28. На карті

Пересипський

Лікарня
    Акушерство, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Ортопедія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Паркінг,

Многопрофильная клиника с возможностью выполнения как ургентных (срочных, неотложных) манипуляций, так и плановых операций. Отделения оборудованы современным оборудованием для проведения лапароскопии, гистероскопии, палатами повышенного комфорта. Также в больнице проводится лечение воспалительных гинекологических заболеваний, диагностика бесплодия (метросальпингография), лечение привычного невынашивания беременности. Подбор метода контрацепции и терапия климактерических нарушений ще

• Пн-Нд: цілодобово

вул. М'ясоїдівська вулиця, 32. На карті