Мануальна терапія, Масаж, УЗ-діагностика, Фізіотерапія

Центр ударно-хвильової терапії надає пацієнтам найширший спектр послуг в розрізі ударно-хвильової терапії, фізіотерапевтичного впливу і ультразвукової діагностики. У Центрі здійснюється лікування неврологічних, ортопедичних, пульмонологічних, урологічних, кардіоваскулярних та інших порушень здоров'я безпечним, нетоксичним і безопераційним способом. ще

• Пн-Чт: 9:00-18:00
    • Пт: 9:00-17:00
    • Сб: вихідний
    • Нд: вихідний

вул. Німанська, 6. На карті

Печерський , м.Звіринецька

• Ультрафіолетове опромінення крові (УФОК)
      • Ультрафіолетове опромінення (кварц) 1 хвилина
    • Фонофорез
    • Ударно-хвильова терапія у фізіотерапії
    В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Акушерство, Алергологія, Андрологія, Венерологія, Вертебрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Мануальна терапія, Наркологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Проктологія, Психіатрія, Реабілітологія, Ревматологія, Сексологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще

«Медичний центр Святого Пантелеймона +» - багатопрофільний медичний центр для кожного члена сім'ї, який надає повний комплекс лікувальних, діагностичних та лабораторних послуг з акушерства, гінекології, урології, терапії, сімейної медицини, гастроентерології, кардіології, неврології, косметології, реабілітології, психотерапії та інші . Робота кваліфікованих фахівців центру в поєднанні з інноваційним обладнанням спрямована на збереження здоров'я, краси своїх пацієнтів ще

• Нд: 9:00-18:00

вул. Зодчих, 34 А. На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Акушерство, Алергологія, Андрологія, Венерологія, Вертебрологія, Гастроентерологія, Дерматологія, Дієтологія, Імунологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Мануальна терапія, Масаж, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Офтальмологія, Проктологія, Психологія, Психотерапія, Пульмонологія, Ревматологія, Сексопатологія, Стоматологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще

Медичний центр Святого Пантелеймона був відкритий в 2001 році родиною лікарів, які поставили собі за мету надавати якісну кваліфіковану медичну допомогу. Центр названий ім'ям цілителя Святого Пантелеймона. Досвідчені лікарі вже більше 15-ти років надає широкий спектр медичних послуг, покращуючи їх якість з кожним роком. ще

• Нд: 9:00-18:00

вул. Симферопільська, 19/1. На карті

Дарницький , м.Харківська

• Озонотерапия
    • Постановка клізми
    • Магнітотерапія
    • Лікувальна фізкультура (ЛФК)
      • Розробка комплексу вправ ЛФК лікарем реабілітологом
      • Заняття ЛФК 12 сеансів+консультація лікаря реабілітолога (Акція)