Check up Жіночого здоровʼя та краси від 1500 грн

Разом дешевше: УЗД + консультація гінеколога зі знижкою 1000 грн.
До кінця акції залишилося
89 днiв
07:36:00
Про акцію

Комплексне обстеження гінеколога з досвідом 20+ років та УЗД в Центрі естетичної медицини "BG Lab"!

Спеціальна пропозиція:

•  Консультація гінеколога + УЗД — 1500 грн
  •  Отримайте всебічне обстеження у гінеколога з понад 20-річним досвідом роботи та сучасне ультразвукове дослідження для комплексної оцінки стану вашого здоров'я. Ми використовуємо сучасний УЗД апарат виробництва США. Наш спеціаліст використовує передові технології та індивідуальний підхід для точного діагностування та ефективного лікування.

Що входить до обстеження:

•  Консультація гінеколога: Огляд, консультація та рекомендації по лікуванню від досвідченого спеціаліста.
  •  УЗД: Сучасне ультразвукове дослідження для детального аналізу стану органів.

Переваги обстеження в "BG Lab":

•  Досвідчений лікар: Наш гінеколог має понад 20 років досвіду в галузі та високий рівень кваліфікації.
  •  Сучасне обладнання: Використовуємо найновіші технології для точності та комфорту.
  •  Індивідуальний підхід: Ретельне обстеження та персоналізовані рекомендації для кожного пацієнта.

Не відкладайте своє здоров'я на потім! Запишіться на комплексне обстеження гінеколога та УЗД в Центрі естетичної медицини "BG Lab" і отримайте професійну допомогу вже сьогодні!

Лікарі в акції
Ігнатюк Тетяна Миколаївна