Zn, Omega 3 та D3 з доставкою додому

Під час зимових холодів про організм треба дбати з особливою уважністю. Нестача вітамінів та мінералів може призвести до послаблення імунітету, що, в свою чергу, полегшує шлях для проникнення хвороботворних мікробів, бактерій і вірусів, які можуть завдати серйозної шкоди нашому здоров'ю.

Купити вітаміни за акційною ціною

Омега 3

Омега 3 або риб'ячий жир — одна з найпопулярніших біологічно активних харчових добавок. Це збірна назва для групи поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), які відносяться до корисних жирів. Омега-3 кислоти поряд з білками є важливим компонентом клітинних мембран, вони необхідні для повноцінного росту та розвитку, функціонування багатьох систем організму. Зокрема, Омега-3 кислоти необхідні нам для регулювання процесів запалення в тілі, захисту судин, утворення сперми, здоров’я та розвитку мозку.

Особливо важливими є три жирні кислоти, дефіцит яких небезпечний для здоров'я людини:

• ЕПК (ейкозапентаєнова кислота)
  • ДГК (докозагексаєнова кислота)
  • АЛК (альфа-ліноленова кислота)

Ці жирні кислоти є незамінними, тобто в людському організмі вони не синтезуються, а лише надходять до нього з продуктами харчування або ж в складі харчових добавок.

Щоб наситити організм Омега-3 жиними кислотами, варто не менше двох разів на тиждень споживати жирну морську рибу. Омега-3 також є в морських водоростях, лляному та конопляному насінні, олії. Риб'ячий жир в капсулах є джерелом важливих для організму Омега-3 кислот. Регулярний прийом цієї добавки дозволяє компенсувати дефіцит Омега-3 в раціоні.

Цинк: необхідний та незамінний

Організм людини потребує цинку щодня. Вміст цинку в нашому організмі дуже малий — всього 1,5 г у жінок та 2,5 г у чоловіків, і знаходиться він майже весь всередині клітин, які його постійно використовують. Цинк активує ферменти, які запускають синтез багатьох білків. Спеціального «депо» для зберігання цинку в організмі немає, тому як тільки його в нашому раціоні стає мало, відразу розвиваються симптоми дефіциту цинку. Ми втрачаємо цинк щодня при перетравлюванні їжі, з потом, ростом волосся, злущуванням шкіри. Варто наголосити, що достатній вміст цинку в раціоні є необхідною умовою здоров’я та хорошого самопочуття.

Чому вітамін D важливо приймати під час пандемії?

За характером поведінки в організмі вітамін D часто порівнюють з гормоном, у зв'язку з чим і в деякій літературі він має назву D-гормон. Наразі вчені довели, що майже все населення планети має дефіцит або схильність до дефіциту вітаміну D.

Останні дослідження показують, що вітамін D підвищує стійкість до бактерій та вірусів. Слід пам'ятати, що на кількість D3 в організмі також впливають концентрація кальцію і фосфору в крові. Найбезпечнішим є прийом щоденної профілактичної дози вітаміну D, для підтримання його рівня в організмі в нормі (50 нмоль/л+):

• Вагітні жінки: вітамін D в дозі 600 МО/д (міжнародних одиниць на добу). Після пологів доза не змінюється
  • Немовлята від народження до 12 міс.: 400-500 МО/д
  • Діти у віці 1-18 р.: 600 МО/д
  • Дорослі: 600-1000 МО/д з метою профілактики
  • Діти та дорослі, які страждають на ожиріння, або приймають певні препарати, потребують вдвічі-тричі вищу дозу вітаміну D

Найточніше підібрати дозу вітаміну D можна після лабораторного аналізу на його вміст в організмі. Відштовхуючись від рівня дефіциту лікар призначає індивідуальну дозу для пацієнта. Якщо ж перевищити дозування вітаміну D, може розвинутися кальциноз ниркових канальців.

За словами лікаря-імунолога Олега Назара, вітамін D в організмі приймає участь в імуностимулючій функції. «Вітамін D опосередковано є імуностимулюючим препаратом. Цинк і селен підвищують специфічність антитіл, також вони є антиоксидантами. Як це працює: під час бурхливого запального процесу в організмі виробляється супероксидний аніон-радикал, який руйнує свої клітини та чужорідні. Для того, щоб захиститися, організму необхідні цинк і селен — вони мають імуномодулюючу активність і вирівнюють активність імунітету», — розповідає лікар.

Купити вітаміни за акційною ціною

4.2
Лікар  Злотнікова   Олеся  Володимирівна на Doc.ua
Медичний центр "Доктор Сем" ("Doctor Sam")
вул. Кільцева дорога, 1, ТРЦ «Respublika Park»на карті
Голосіївськийм. Теремки
Консультація
Оберіть бажаний день прийому та чекайте підтвердження
пт 20  вер.сб 21  вер.нд 22  вер.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису

Вітамінний комплекс (Omega-3, Zn, D3) за акційною ціною та безкоштовною доставкою по Києву можна замовити на Doc.ua.

Умови акції:

• Пропозиція дійсна у м. Києві
  • Препарати можна купити тільки в наборі
  • Замовлення протягом доби безкоштовно доставляє кур'єр

До акційного набору входять:

• Доппельгерц актив Омега-3 № 30
  • Цинкалекс А Форте капс. № 36
  • Декристол D3 5600 МЕ табл. № 30

Піклуйся про здоров'я свого організму, а медичний онлайн-хаб Doc.ua подбає про зручність!

Замовити вітамінний комплекс