Відверто про медичний бізнес — DOC.UA запускає подкасти на YouTube

Медичний ринок України розвивається! Всупереч тому, що в країні війна, скорочується населення та відчувається кадровий голод, нові клініки все одно відкриваються й медична реформа впроваджується. Так, пріоритети змінилися, щодня перед суспільством постають нові виклики й з’являються нові потреби. І медична галузь на них реагує.

Podcast DOC.UA — це майданчик для обміну інформацією, ідеями та стратегіями, які сприяють розвитку українського медичного ринку. Це зустрічі з керівниками клінік і медичних установ, лікарями, які вже стали брендами, та з лікарями, чиї імена відомі поки що тільки вузьким колам фахівців. Це обговорення стратегій управління, роботи в команді, корпоративної культури, маркетингу, фінансування, співпраці приватного бізнесу з державою, програмного забезпечення, особистого зростання, планів на майбутнє та, звісно, невдач і розчарування, куди ж без них, якщо розмова відверта.

Ми хочемо стати голосом медичного ринку. На Podcast DOC.UA можуть ділитися своїм досвідом всі учасники, без упереджень: і друзі, і конкуренти, — говорить Серж Снєгірьов, керівник відділу маркетингу DOC.UA. — Ми створюємо майданчик, де можна поділитися наболілим, розповісти про досягнення й факапи, поміркувати над спільними проблемами галузі. Зустрічами з різними гравцями медичного ринку ми хочемо зламати стереотип конкуренції та запровадити культуру співпраці й інформаційної прозорості.

Ведучою Podcast DOC.UA «Відверто про медичний бізнес» буде Ольга Поліщук, медичний маркетолог та бізнес-консультант у сфері медичного менеджменту. Ольга є власницею студії стратегічного розвитку медичних брендів Healthy management та телеграм-каналу Стетоскоп.

Наша мета — надати слухачам корисні поради та інструменти для того, щоб бути успішними лідерами в медичній галузі, — розповідає Ольга Поліщук. — На подкасті ми спільно з гостями студії будемо аналізувати практичні кейси та розмірковувати над тенденціями. Медичний ринок України стає більш прозорим, і ми хочемо створити екологічний майданчик, де відкритість і партнерство будуть перемагати конкуренцію.

Щоб запустити проєкт подкастів, DOC.UA створив власну студію, обладнав її сучасною відеотехнікою, освітленням та провів вже кілька пробних ефірів. Підготовчі роботи тривали майже два місяці.

10 травня 2024 року відбудеться старт подкастів «Відверто про медичний бізнес»! А далі — щотижня новий гість і нова історія.

Поширені запитання: