DOC.ua спрощує запис в державні лікарні

Унікальний в своєму роді, соціальний експеримент по запису до державних лікарів через сервіс DOC.ua стартував на днях. Раніше клініки державного сектора ніколи не були представлені на таких сервісах. Мета цієї співпраці - зробити більш доступною запис на прийом до висококласних фахівців, які працюють в державному секторі, але потрапити до яких буває практично неможливо.

«Партнерські відносини з Київською ОКБ для нас не зовсім звичайні. На відміну від приватних клінік, з ними ми співпрацюємо на абсолютно безкоштовній основі. Можна сказати, що таке партнерство продиктовано самим пацієнтом, адже користувачі сервісу часто просять записати їх саме до лікарів, які працюють в державних лікарнях»- ділиться керівник проекту Сергій Казанцев.

Київська ОКБ стала першою державною лікарнею, представленої на сайті. Але в DOC.ua впевнені, що такий експеримент щодо полегшення записи до лікарів державних клінік виявиться вдалим. Надалі перелік державних поліклінік і лікарень, представлених на сервісі, буде розширюватися.

«У державних лікарнях дійсно працюють висококласні фахівці, яких шукають пацієнти і, на прийом до яких вони хочуть потрапити. Але проблема в тому, що вони ніде не представлені і, часом, записатися до них виявляється неможливим. Ми спробуємо усунути цей бар'єр і зробити запис в держклініки простою, зручною та доступною »- каже С. Казанцев.

Зараз на нашому сайті можна записатися в п'ять різних відділень КОКЛ. Найближчим часом список лікарів і кількість відділень лікарні значно поповниться.