ТОП-10 лікарів, з якими консультувалися онлайн у квітні

audbez

Онлайн-хаб DOC.ua визначив 10 медичних спеціальностей, аудіо-консультації з представниками яких були найбільш затребувані клієнтами компанії у квітні 2020 р. Дані отримані за підсумками вивчення користувальницького попиту.

Зростання інтересу українців до свого здоров'я і профілактики захворювань, а також підвищення рівня діджиталізації нашого суспільства одні із трендів, які виникли в період карантину. Найпопулярнішими в цей час очікувано стали консультації з терапевтами їх частка склала 32%. Також в число лідерів увійшли дерматологи, гінекологи і неврологи.

«Коли на перший план виходить бажання убезпечити себе від зайвих контактів з іншими людьми, і мінімізація ризиків заразитися новим вірусом, безконтактні медичні послуги стають вкрай затребуваними, розповідають в DOC.ua. Тому ми достроково вивели на ринок наш новий продукт аудіо-консультації з лікарями».

Підвищення попиту на цю послугу викликало і збільшення пропозиції. Якщо при запуску сервісу онлайн-хаб співпрацював тільки з терапевтами, то буквально через півтора тижні партнерами компанії стали медики десятків спеціальностей, у тому числі і вузькі фахівці.

У квітні топ-10 лікарів, найбільш затребуваних українцями для аудіо-консультацій через онлайн-сервіс DOC.ua, виглядав так:

aud

Ще одним новим позитивним трендом, що відбилася на розвитку послуги онлайн-консультацій і збільшенні покриття цього сервісу, стало зміцнення ефективної співпраці бізнесу з органами державної влади. Так, завдяки меморандумів, які онлайн-хаб підписав з Черкаською та Херсонською обласними державними адміністраціями, близько 2 млн жителів цих регіонів отримали можливість безкоштовно користуватися послугою аудіо-консультацій з терапевтом до закінчення карантину.

Як відзначають експерти DOC.ua, обмеження звичної активності, пов'язане з епідемією коронавіруса, підстьобнуло розвиток ринку онлайн-сервісів і підвищило їх популярність. Змінюються звички людей, пріоритетною стає турбота про здоров'я, все більше українців купує товари і послуги через інтернет. Ці тренди вже давно поширилися у розвинених країнах і тепер стають невід'ємною частиною життя і для громадян України.