Консультації зарубіжних експертів: DOC.UA веде запис до лікарів світового рівня

запись к врачам на DOC.UA

DOC.UA продовжує активну роботу над тим, щоб зробити доступним якісний медсервіз і передові напрацювання в галузі медицини для мешканців України. Тепер з нашою допомогою ви можете потрапити на прийом до фахівців світового рівня без необхідності виїзду за кордон

DOC.UA – повністю безкоштовний для пацієнтів сервіс. При записі до лікаря через нашу онлайн-платформу ви оплачуєте послуги з розцінками обраних клінік – ніяких прихованих націнок і платежів!

У пошуку найбільш ефективного способу лікування (особливо якщо справа стосується важких патологій) пацієнту важливо мати можливість звернення до кращих фахівців, діагностиці на новітньому обладнанні та передовим процедурам. Українська медицина активно розвивається, але все ж відстає від зарубіжних медичних ресурсів за багатьма показниками і напрямах: кардіології, ортопедії, онкології, протезування, гінекології, реабілітації та т. д.

Хочете потрапити на прийом до лікаря зарубіжної клініки? Повідомте нам, в якій області медицини вам потрібна допомога ми постараємося організувати запис на консультацію до фахівця потрібного напрямку. Щоб залишити заявку, залиште коментар на сторінці DOC.UA в Facebook.

Бажаючи допомогти пацієнтам, у яких є бажання і необхідність отримати консультацію зарубіжних фахівців, пройти лікування в іноземній клініці, DOC.UA почав співпрацю з провідними клініками світу, що мають вищу акредитацію і багаторічну історію. У їх число входить Kolan Hospital Group – провідна медична мережа Туреччини.

В рамках співпраці з найбільшою турецької мережею медичних установ ми записували пацієнтів на консультації експертів Kolan International Hospital в галузі нефрології, хірургії, травматології та ортопедії. Так, в червні ми вели запис користувачів до ортопеда-травматолога клініки «Колан» Онат Узюмджюгілю.

Консультації проводилися в Києві, а їх вартість виявилася нижче стандартних розцінок клініки, діючих в Туреччині. На прийомі пацієнти могли скористатися послугою «друга думка», отримати експертний висновок доктора з міжнародною практикою, дізнатися особливості і вартість лікування в Стамбулі.

DOC.UA записує пацієнтів на консультації зарубіжних експертів, які проходять у форматі «все включено». Прийом включає:
  • Первинну консультацію з оглядом і собором анамнезу.
  • Послуги усного перекладача.
  • Переклад медичних документів.
  • Видачу висновку та рекомендацій щодо подальшої діагностики та лікування.
  • Консультування з питань лікування в закордонних медустановах.
Пацієнти, які за результатами прийому в Києві вирішать продовжити лікування за кордоном, отримують повний пакет сервісних послуг, в який входить бронювання квитків, організація перельоту і трансферу, допомога в пошуку місця проживання поруч з клінікою за найкращою ціною, оформлення страховки і т. д.

Якщо ви не встигли забронювати місце або з інших причин не змогли потрапити на консультацію Онат Узюмджюгіля, ми допоможемо підібрати відповідного українського фахівця з даного напрямку.