Онлайн-тестування на симптоми COVID-19

covidbot

Онлайн-тест на симптоми COVID-19 є безкоштовним і створений для самостійного виявлення потенційних ризиків захворювання на новий вірус.

Експрес-тест доступний для користувачів у Telegram, Viber і на сайті DOC.ua. Тестування займає 1-2 хвилини. За його результатами ви дізнаєтеся, до якої групи ризику можна віднести ваш нинішній стан здоров'я: задовільний, підозра на ГРВІ або на коронавірус. Чат-бот підкаже вам, що робити або до кого звернутися.

Користувачеві необхідно відповісти на прості запитання про стан здоров'я, контакти з хворими і недавні подорожі. Тест складено на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я для медичних працівників з первинного опитування пацієнтів з потенційною загрозою зараження вірусом COVID-19.

Результати тесту носять інформаційний характер і не є медичним діагнозом. У разі виявлення ознак захворювання ми рекомендуємо: при важкому стані звернутися у швидку допомогу, при середньому і легкому проконсультуватися з вашим сімейним лікарем або терапевтом у режимі онлайн-консультацій або записатися на прийом.

Онлайн-тест розроблений медичним онлайн-хабом DOC.ua при експертній підтримці інвестора Quarter Partners. Технологічний партнер компанія Middlewarе.

«Коли кращі DOC.ua, Quarter Partners і Middleware об'єднуються для того, щоб допомогти людям, з'являється чудовий зручний продукт, розповідає Сергій Казанцев, засновник DOC.ua. Цей тест допоможе людині не панікувати і не гадати по окремим симптомам, а швидко і безпечно отримати структуровану інформацію»

Медична експертна система для тесту на COVID-19 створена на базі платформи Deepmemo Rules Engine компанії Middleware. Вона інтегрована у цифрову екосистему Doc.ua за допомогою Corezoid Process Engine.

«Використовуючи рішення компанії Middleware, ми як інвестор плануємо прискорити розвиток DOC.ua, коментує керуючий партнер інвесткомпанії Quarter Partners Микола Шаповалов. Також ми бачимо великий потенціал розвитку експертних систем, які допомагають лікарям і пацієнтам робити попередній аналіз стану здоров'я. Один із прикладів такої системи бот COVID-19. Він дозволяє користувачеві отримати рекомендацію та, що не менш важливо, якісну медичну послугу на платформі DOC.ua. Цей підхід забезпечує принципово новий рівень користувацького досвіду в медицині. Ми віримо, що за цим майбутнє»

DOC.ua (входить в EFI GROUP) медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році. Це зручна медицина онлайн: аудіоконсультації, виклик лікаря додому, доставка препаратів, безпечний прийом у клініці. Зараз база DOC.ua включає у себе більше 10 тис. лікарів, більше 1,5 тис., медичних установ по всій Україні і провідні лабораторії. Сервіс доступний у режимі 24/7.

Quarter Partners (інвестор DOC.ua) компанія, яка інвестує у бізнес з високим потенціалом зростання для його розвитку і подальшого продажу стратегічним інвесторам. Засновник український інвестор Андрій Іванов. Наявний наплічник інвестицій: медичний онлайн-хаб DOC.ua, міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського, девелоперська компанія UDP і бізнес у відновлюваній енергетиці UDP Renewables, фармацевтична компанія «Біофарма», оператор зовнішньої реклами «РТМ-Україна», а також кілька венчурних проектів в Україні та за кордоном. Загальний обсяг інвестицій в існуючі проекти становить $ 520 млн.

Поширені запитання: