Doc.ua оновився і запустив мобільний додаток

У ХХІ столітті ми не випускаємо смартфон з рук і з його допомогою вирішуємо майже всі питання, що виникають. Онлайн-хаб Doc.ua цінує час своїх користувачів і запускає мобільний додаток пацієнта, щоб зробити доступ до здоров'я простим і зручним.

Разом з багатьма сферами бізнесу медицина переходить в діджитал і спрощує взаємодію пацієнта з медичними установами. Команда Doc.ua понад шість років працює над тим, щоб всі медичні послуги були доступні в одному сервісі, а будь-який медичний запит можна було вирішити швидко і просто: плановий огляд і аналізи, термінове звернення до лікаря, аудіоконсультація в будь-якому зручному місці з інтернетом, пошук і замовлення ліків не виходячи з дому.

Сьогодні Doc.ua це вже:

• 11,4 тисячі лікарів і 1,5 тисячі клінік в одній базі
  • 300 тисяч справжніх відгуків пацієнтів
  • 1 мільйон користувачів щомісяця

Doc.ua оновився — ми стали медичним онлайн-хабом, який робить медицину доступною, зрозумілою і зручною.

Ми пропонуємо весь спектр медичних послуг і перетворюємо взаємодію з медициною на простий і зрозумілий процес. Ми стаємо ще ближчими до наших користувачів і тепер готові супроводжувати вас і піклуватися про ваше здоров'я буквально на кожному кроці. Для цього

Doc.ua запустив власний унікальний мобільний додаток для Android і iOS,

який робить смартфон єдиною мобільного точкою доступу до медичних послуг. Ця платформа створена для того, щоб зробити взаємодію з медичною сферою комфортною і максимально простою.

Додаток Doc.ua — це допомога, яка завжди поруч. За допомогою додатку ви можете:

• підібрати фахівця для очного візиту за ціною, місцем, спеціалізацією, досвідом, рейтингом;
  • записатися на прийом до лікаря або на аудіоконсультацію;
  • записатися на аналізи в кращих лабораторіях;
  • залишити відгук про лікаря або клініку;
  • записатися на повторний прийом;
  • знайти і замовити доставку препаратів за конкретною адресою і на конкретний час;
  • скористатися програмою лояльності;
  • отримувати нагадування про заплановані візити.

Додаток Doc.ua доступний для завантаження в App Store, Google Play Store і на сайті.

Завантаж безкоштовно додаток Doc.ua у свій смартфон і користуйся прямо зараз! Тому що бути здоровим повинно бути зручно.