DOC.ua допомагає лікарням боротися з коронавірусом

pributok

DOC.ua підтримує медичні заклади України під час пандемії коронавірусу COVID-19. На це компанія спрямовує весь прибуток від своєї діяльності.

Медичний онлайн-хаб DOC.ua, який входить до групи компаній «Ефективні інвестиції», придбав обладнання та інші товари медичного призначення для медичних закладів Черкас і Житомира. Черкаська міська інфекційна лікарня отримала кардіомонітор, кисневий концентратор, щітки та бойлери, а Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського – 140 захисних костюмів. Усе це вкрай необхідно медикам під час боротьби з пандемією коронавірусу.

oborudovanie

peredacha

За словами Світлани Волгіної, директора комунального неприбуткового підприємства «Черкаська міська інфекційна лікарня», допомога стала вчасною та доречною. «Для нашого дитячого та дорослого відділень це надважливо, адже ми всі розуміємо, наскільки небезпечним є новий вірус, – наголошує пані Світлана. – Ми щиро дякуємо DOC.ua за їхню небайдужість до потреб лікарів і пацієнтів, до життя та здоров’я людей.»

У березні DOC.ua оголосив, що спрямовуватиме весь свій прибуток на закупівлі обладнання, яке допоможе впоратися з новим вірусом, для лікарень Черкас і Житомира.

«Ми розуміємо, що медичні заклади гостро потребують допомоги та одразу вирішили, що купуватимемо те, що є найактуальнішим під час пандемії COVID-19, – розповідає Сергій Казанцев, засновник онлайн-хабу. – Компанія одразу звернулася до лікарів із пропозицією сформувати перелік того, що їм необхідно саме зараз. Після отримання інформації ми одразу звернулися до постачальників медичного обладнання та товарів, яке має усю відповідну сертифікацію, і вже зараз передаємо першу партію.»

Наразі DOC.ua продовжує активну комунікацію з керівництвом медичних закладів щодо наступних закупівель.

«Ми робимо все, що від нас залежить, щоби протистояти пандемії, допомагаємо лікарям і медичним закладам на всіх рівнях і закликаємо всіх небайдужих долучитися до цього, – зазначає Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції». – Тільки спільними зусиллями нам вдасться перемогти у боротьбі з коронавірусом.»

DOC.ua – онлайн-платформа з пошуку лікарів, клінік і медичних лабораторій. Щомісячно він обробляє понад 700 тис. запитів. Клієнти можуть скористатися послугами понад 10 тис. медичних фахівців і 1700 медичних закладів в Україні.

EFI GROUP (група компаній «Ефективні інвестиції») заснована у 2007 р. та здійснює діяльність у целюлозній та газовій промисловістях, енергетиці, сільському господарстві, креативній індустрії, IT-галузі тощо.

Поширені запитання: