Позбутися від темних кіл за 30 днів

Дівчатка - такі дівчатка, завжди хочуть виглядати чудово, але до активних дій приступають в критичний момент. Я не виняток. Одного ранку, виконуючи звичний ритуал вмивання, побачила в дзеркалі ці ненависні синці під очима. Не те, щоб я раніше їх не помічала, але сьогодні темні кола виглядали особливо «яскраво». Що ж таке, невже 8-годинний сон - не панацея бадьорості і свіжості ?! Треба щось вирішувати, адже влітку дівчата весь час на виду, кожен день ми зайняті - побачення з коханим, зустрічі з подружками, заміські вилазки, концерти, літні вечірки і наближення такої довгоочікуваної відпустки у моря.

Мені потрібно було швидке і кардинальне рішення. Я згадала нещодавню розповідь подруги про мезотерапію - «фотошоп в реалі» як вона висловилася. Знайшла презентовану візитку косметолога і тут же подзвонила по вказаному телефону. Невже я скоро сховаю консилер в темну шафу? У клініці «Естетік Сенсей», куди було зроблено запис на прийом, мене зустріла лікар Зімаркова Ольга Ігорівна. Зрозуміло, перед походом до фахівця, я перешерстила простори інтернету і вичитала, що дана процедура спрямована на усунення зморшок. Боячись, що мені відмовлять в послузі, пославшись на недоцільність, я з гіркотою розповіла про свою проблему і заявила, що хочу якомога швидше позбутися від темних кіл за допомогою горезвісної мезотерапії. Лікар заспокоїла мене і запевнила, що дана послуга не прив'язується до віку пацієнта, тому підходить як для тих, хто бореться з віковими змінами, так і страждають від синців. Після того, як Ольга Ігорівна згадала, що ефект від лікування тримається до півроку, чекати більше не хотілося - скоріше б спробувати цю чарівну штуку на собі!

Звідки беруться кола під очима?

В ході підготовки до процедури, ми з лікарем почали говорити про своє жіноче - про наболіле. Неповноцінний сон, майже цілодобовий контакт з комп'ютером, поганий кровообіг - все це вірні товариші ненависних жіночих супутників - синців. Щоб запобігти їх прояву, потрібно вести активний спосіб життя на мімічному і глобальному рівнях. Так, Ольга розповіла, що ті, хто регулярно відвідує басейн і спортзал, роблять зарядку для повік, рідше стикаються з цією проблемою.

Маленький секрет від лікаря:
Уникнути темних кіл під очима допоможе вправа «вісімка». Воно тренує внутрішні м'язи ока, які не сильно-то проявляють активність у повсякденному житті. Зробити його досить просто: закриваєте очі і кілька хвилин «малюєте» цифру 8. Такий нехитрий трюк допомагає стимулювати приплив крові до нижньої частини повік.

У чому «магія» мезотерапії?

Обстеживши мою шкіру і поставивши «діагноз» за типажем, проблемами, протипоказань (хронічні захворювання, цукровий діабет, онкопатології, герпес, захворювання щитовидки, вагітність, лактація), косметолог приступила до зняття макіяжу, очищаючи повіки спеціальним тоніком. Ця очевидна дія потрібна для того, щоб частинки косметики не викликали запалення при впливі з голкою. Так-так, голка. Я теж злякалася, але коли побачила її своїми очима, тут же заспокоїлася - маленька, тонка, нешкідлива. На мій подив, туш з вій змивати не стали, так як зона верхньої повіки в «бойових діях» не бере участь. Залежно від стану шкіри, для повного усунення синців необхідно кілька процедур. Забігаючи наперед, скажу, що моїм «темним недругам» вистачило 4 впливу мезотерапії. Після демакіяжу, на нижні повіки лікар нанесла анестетик і, почекавши, коли він почне діяти, приступила до процедури введення лікувального коктейлю, підібраного індивідуально під мою шкіру.

Кожна процедура мезотерапії проходить в 2 етапи:

• Етап 1: введення коктейлю Vasis. Цей комплексний препарат судинної дії стимулює мікроциркуляцію, зменшує синці і набряки.
  • Етап 2: введення коктейлю Lift Maxx Soft. Він призначений для ліфтингу тонкої шкіри, в тому числі шкіри повік, її зміцнення, боротьби зі зморшками.

В арсенал лікарських компонентів входять і вітаміни E, С, групи В, глюкоза, а також гіалуронова кислота, яка все більше завойовує ринок б'юті-індустрії. Весь комплекс має потужну антиоксидантну, ліфтінгову дію, омолоджують шкіру. Вітамін В5 регулює обмінні процеси, підвищує імунітет і відновлює еластичність шкіри.

Мій шлях вдосконалення

Напевно, найбільш болюче питання багатьох дівчат, які зважилися на таку процедуру - чи боляче проходить введення голки? Відповім чесно. Коли лікар вводила препарат в повіку, роблячи кілька проколів, болю я не відчула, але одиночна сльоза скотилася по щоці. Як пояснила мені Ольга Ігорівна, «засумувалось» мені через те, що стався контакт зі слізним рецептором. Якби нерв не відреагував, це б означало, що він паралізований. Так що плакати при мезотерапії - це нормально, дівчата. У момент, коли засіб було введено, я відчула, що розливається під очима тепло. Після процедури лікар опрацювала область повік антисептиком і нанесла загоюючий крем, а все обличчя вкрила живильним кремом з морським планктоном і гіалуроновою кислотою. Вона порадила не користуватися декоративною косметикою протягом 24 годин і протирати під очима хлоргексидином, який мені тут же і вручила. Між кожною процедурою мезотерапії проходило кілька днів, які я з трудом могла витримати - так хотілося скоріше побачити кінцевий результат. Наступні 3 сеанси, здійсненні за допомогою того ж лікувального комплексу, пройшли трохи болісно. Як пояснила мені лікар, це пов'язано з багатокомпонентністю препарату і його активною дією.
І ось прийшов той радісний день, коли комплекс процедур був завершений. Перше, що кинулося в очі - шкіра повік стала більш пружною. З «невидимих» погляду переваг - препарат активізує обмін речовин на клітинному рівні, насичує шкіру киснем. Але найбільша радість для мене в тому, що область навколо очей тепер не потребує особливого догляду і вже тим більше в тональних засобах! Відчуваю, косметичка скоро сильно схудне, а у відпустку можна буде прихопити з собою тільки туш!

Б'юті-поради від косметолога

В ході наших зустрічей, лікар відповідала на мої, здавалося, нескінченні питання. Будучи на прийомі у кваліфікованого фахівця, гріх не скористатися можливістю і не отримати консультацію з дівочих проблем. Ось заповітні постулати, які повинна знати кожна дівчина:

• Після 25 років чистку обличчя для комбінованої шкіри потрібно проводити один раз в 2 місяці, нормальної - раз в 3 місяці, щоб очистити суху шкіру, досить відвідувати фахівця раз в 4 місяці.
  • Всі знають, що перед виходом на сонце обов'язково потрібно наносити крем з SPF, але не кожному відомо, що рівень захисту повинен бути не нижче 50, так як сонце в наш час нещадно впливає на клітини епідермісу. Якщо ваш крем або ВВ, підібраний, зрозуміло, за типом шкіри, вже містить SPF, наносити поверх захисний немає необхідності.
  • Для закріплення макіяжу, особливо в літню пору, найкраще використовувати мінеральну пудру.
  • Для того щоб шкіра виглядала свіжою, необхідно пити воду - це ні для кого не секрет. Але твердження, що питна норма для будь-якої людини становить 2 л - стереотипне. Розраховувати водний баланс слід з урахуванням власної ваги - 35 мл / кг.

Лікар  Сторожук Віктор Сергійович на Doc.ua
Лікар займається діагностикою та лікуванням широкого спектру дерматологічних і трихологічних захворювань за допомогою сучасних методів. Проводить дерматоскопію, трихоскопію, фототрихоскопію, видалення папілом, кондилом, новоутворень
Віва на Виноградарі
Консультація дерматовенеролога - 890 грн; Консультація дерматовенеролога (трихологія) - 990 грн;
просп. Порика, 9Ана карті
Віва на Подолі
вул. Щекавицька, 36на карті
Подільськийм. Контрактова площам. Тараса Шевченка
Дерматоскопія (більше 3-х елементів)від 750 грн expand_more
Виберіть час прийому для запису онлайн
keyboard_arrow_leftсб 27  квіт.нд 28  квіт.пн 29  квіт.keyboard_arrow_right

Поширені запитання: