Запоріжжя
Євроспайн, центр хребта (Запоріжжя)

Відгуки про клініку Євроспайн, центр хребта (Запоріжжя)

add_box Масаж Неврологія Ортопедія Реабілітологія Кінезітерапія Вертебрологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка Eurospine - це центр хребта, де проводиться лікування таких захворювань, як остеохондроз, сколіоз, міжхребцеві грижі і протрузії, люмбаго, грижа Шморля, спондильоз, невралгія, торакалгія, артроз і ін. Вертебрологічні тренажери, які використовуються в медичному центрі, дають гарантію швидкого одужання всім пацієнтам, що звертаються з різними проблемами. Під кожного пацієнта розробляється індивідуальна схема лікування з урахуванням його стану здоров'я, що є максимально ефективним методом лікування
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 22:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 20:00
вул. Фортечна, 53на карті
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Запоріжжі:
Лавка життя
add_box Гастроентерологія Дерматологія Кардіологія Масаж Неврологія Педіатрія ... ще
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
вул. Українська, 57 А
Олександрівський
Оксфорд Медікал Запоріжжя
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Масаж ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:00 access_time_filled нд : 8:00 - 15:00
вул. М. Гончаренко, 7
Вознесеновский
Салон краси і здоров'я «Оберіг»
add_box Масаж ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
просп. Соборний 135, готель Інтурист, 6 поверх, 620 каб.
Вознесеновский
Центр сучасної кінезітерапії «Медкорд» (Medcord)
add_box Неврологія Ортопедія Реабілітологія Кінезітерапія ... ще
access_time_filled пн - сб : 11:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Перемоги, 61
Запорізька обласна клінічна лікарня
add_box Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія ... ще
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
Запоріжжя, просп. Металургів, 15
Дніпровський
Медичний центр «NEURO»
add_box Неврологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Вул. Незалежної України, 47
Приватний кабінет подолога Голікова Т.В
add_box Подологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Новокузнецька, 12
Коммунарский
«Центр слуху» Запоріжжя
add_box Сурдологія ... ще
проспект Соборний, 192
Вознесеновский
Відділення проктології зав. Постоленко М. Д.
add_box Проктологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 8:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул Щаслива,1
Дніпровський
Схожі клініки в інших районах міста Запоріжжя:
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
14 відгуків
Ирина 19 Травень 2020
Приветливый персонал, видно что беспокоятся о здоровье пациентов. Все понравилось
Ирина 11 Травень 2020
Мне понравилось то, что все добрые и отзывчивые. Все помогают, рассказывают и показывают. Я довольна - молодцы!
Максим 16 Березень 2020
Клиника чистая.
Марина 23 Січень 2020
Отзывчивый доктор, все объясняет. Хорошее отношение.
Петр 11 Січень 2020
Я очень доволен приемом. Буду ходить в клинику на процедуры. Очень теплый прием, очень хороший коллектив. Меня выслушали, я задавал вопросы. Общаясь с доктором, Маляренко Юлией Александровной, получил моральное удовлетворение. Когда пролечусь, приведу жену в клинику.
Татьяна 21 Липень 2018
Приветливое обслуживание, персонал молодец, особенно мальчик, который делает процедуры.
Лилия 26 Квітень 2018
Все внимательные, работают индивидуально.
Ольга 07 Лютий 2018
Там есть станки, на которых выпрямляют позвоночник, один пациент встает, другой ложится, дезинфекции нет, это настораживает.
Відповідь клініки 12 Лютий 2018
Добрый день, Ольга! Хотим отметить, что при в ходе в реабилитационный зал, возле двери, находится Аниосраб 85 НПК - готовый к употреблению тиксотропний спиртовой гель для гигиенической и хирургической дезинфекции рук на водно-спиртовой основе – для антисептической обработки рук. При использовании манжета, используются одноразовые салфетки для каждого пациента отдельно. На ложементе все пациенты занимаются в спортивной форме, прямой контакт с телом исключен. Ежедневно в течении дня производится кварцевание помещения. Все помещения после окончания работы подвергаются влажной уборке с применением моющих и дезинфицирующих средств, разрешенных к применению в Украине.
Відповідь клініки 12 Лютий 2018
Антонина 07 Лютий 2018
Все было отлично.
Тамара 05 Січень 2018
Гарно відносяться, мені сподобався прийом.