Одеса

Кабінет лікаря-проктолога Воротинцева Ксенія Олегівна

Практикуючий лікар
add_box Онкологія Проктологія Хірургія Ендоскопія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У приватному кабінеті лікаря Воротинцева Ксенія Олегівна надають широкий спектр діагностичних і лікувальних послуг у проктології, хірургії, онкохірургії, ендоскопії, а також лапароскопічній та малоінвазивній колопроктології. Перевагою є сучасні та малоінвазивні методи корекції та лікування патологічних змін товстого кишечника.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 13:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Академіка Заболотного, 26/32, 4 поверх, каб. 401на карті
Пересипський

Приватний кабінет лікаря Воротинцева Ксенія Олегівна спеціалізується на наданні медичної допомоги пацієнтам у сфері:

• Проктологія
  • Хірургія
  • Онкохірургія
  • Ендоскопія
  • Лапароскопічна малоінвазивна колопроктологія

Тут проводять діагностику і терапію патологій ободової і прямої кишки, заднього проходу, промежини за допомогою малотравматичних ендоскопічних методів і мініінвазивної хірургії

Прийом пацієнтів проводить кваліфікований лікар - Воротинцева Ксенія Олегівна, лікар хірург, онкохірург, проктолог, колопроктолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Автор понад 60 наукових друкованих праць (в українських і зарубіжних виданнях), автор 9 патентів на винаходи і корисні моделі.

У приватному кабінеті лікаря Воротинцева Ксенія Олегівна надаються наступні послуги:

• Консультативний прийом
  • Ректороманоскопія (біопсія пухлин)
  • Колоноскопія
  • Іригоскопія (рентген кишечника)

Приватний кабінет лікаря Воротинцева Ксенія Олегівна – займається лікуванням таких захворювань:

• геморой
  • анальна тріщина
  • парапроктит
  • дивертикулярна хвороба товстої кишки
  • епітеліальний копчиковий хід
  • свищі прямої кишки
  • грижі передньої черевної стінки та ін.

Сучасний похід, мініінвазивні технології та професіоналізм медичного персоналу є гарантією повного одужання!

Елеонора 22 Лютий 2024
Не сподобалось, що кабінет приватного лікаря знаходиться у приміщенні старої державної поліклініки.
Ірина 06 Лютий 2024
Було комфортно все.
Юлія 17 Липень 2023
Загалом сама консультація мені сподобалася, але те, що кабінет лікаря знаходиться у приміщенні державної поліклініки, мені не сподобалося, тому оцінка 3.
Алла 20 Лютий 2023
Кваліфікований, грамотний лікар. Уважно підійшла до моєї проблеми. якби знала раніше, що не страшно, не затягувала б із візитом.
Лариса 15 Листопад 2022
Оперативно, кваліфіковано підходить до пацієнта. Моє лікування розписала, досвідчений фахівець. Рекомендую, йдіть і не сумнівайтесь