Миколаїв
Мережа стоматологій «Денталіка»

Мережа стоматологій «Денталіка»

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Мережа стоматологій «Денталіка» - це модернізовані кабінети, з найкращим медичним обладнанням. Тут досвідчені фахівці нададуть вам тільки висококваліфіковану допомогу. Серед послуг клінік є і лікування, і реставрація, і протезування, і хірургічне втручання, як для дорослих, так і для дітей.
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Миру, 21на карті
Інгульський
вул. Васляєва, 51на карті
Центральний
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : 10:00 - 14:00
пр. Жовтневий, 285на карті
Корабельний
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Стоматологи стверджують, що ідеальних від природи зубів просто не буває, але сучасна якісна стоматологія допоможе зробити їх красивими і здоровими. Саме таких принципів дотримуються і в мережі стоматологій «Денталіка».

Безперечною перевагою клініки є оснащені найсучаснішим обладнанням кабінети, а наявність у них радіовізіографа дозволяє лікарям з найбільшою точністю визначати стан кореневих каналів і ступінь пошкодження зуба, а головне абсолютно безпомилково виконувати всілякі стоматологічні операції.

Даний діагностичний апарат є абсолютно нешкідливим для людського здоров'я, а застосовувати його можна навіть для вагітних.

У своєму розпорядженні вони мають знеболюючі препарати і пломбувальні матеріали тільки від провідних виробників. Пацієнти, які прийшли в будь-яку з мережевих клінік «Денталіка» будуть обслужені на найвищому рівні, не зазнають ні дискомфорту, ні болю не залежно від стану зуба і виконуваних процедур.

Як відомо, стоматологічна галузь розвивається набагато швидше за інші напрямки медицини, тому і лікарям необхідно постійно підвищувати свій рівень майстерності. Фахівці клінік «Денталіка» лікарі першої та вищої категорій, вони щороку підвищують свою кваліфікацію за допомогою семінарів і курсів з стоматології. При лікуванні та протезуванні зубів вони використовують новітні досягнення і розробки в галузі стоматології.

Лікарі клінік з легкістю позбавлять вас від таких проблем, як карієс, пульпіт, руйнування коронки зуба, пародонтоз, зубний камінь і т.д. Використовують в клініці сучасні пломби, які наділені високою міцністю і довговічністю, до того ж вони повністю відповідають природному кольору зубної емалі.

У мережі клінік «Денталіка» гарантують збереження цілісності зубної емалі при проведенні вибілюючої процедури, а обрана вона буде індивідуально під кожного пацієнта.

Протезування тут виконують в найкоротші терміни, матеріали кожен може вибрати самостійно, але при необхідності лікар допоможе і підкаже, що підійде саме вам.

І пам'ятайте, що відвідування стоматолога 2 рази на рік має бути вашою довічною звичкою!

Наталья 02 Липень 2020
Все хорошо, клиника замечательная, чисто, люди хорошие работают.
Алена 10 Квітень 2018
Все хорошо, мне понравилось.
Мария 18 Січень 2017
Доктор на 5. Ресепшен великолепно, приветливо встретили, комфортно. Оценка медсестры на 3, сложилось мнение, что ей там не нравится работать.
Михаил 07 Листопад 2016
Все понравилось.
Иван 11 Грудень 2015
Постоянный клиент, ходим всей семьей туда.