Львів
Центр діагностики Святої Марії

Центр діагностики Святої Марії

add_box КТ і МРТ ... ще
Центр діагностики Святої Марії пропонує послуги комп'ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансної томографії (МРТ). Ми забезпечуємо широкий спектр обстежень, висновки від досвідчених фахівців, використання сучасного обладнання та доступні ціни. Все це гарантує високу якість діагностики для наших клієнтів.
Генератор в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Винники, вул. Івасюка, 31на карті
Сихівський
вул. Кульпарківська, 95на карті
Франківський
вул. Кульпарківська, 35на карті
Франківський
0.0

Запрошуємо вас на процедуру КТ/МРТ обстеження в Центрі діагностики Святої Марії, де ми забезпечуємо максимальний комфорт та точність діагностики для наших пацієнтів.

Як пройти КТ/МРТ обстеження:

1. За направленням лікаря:

Прибути на обстеження з направленням від будь-якого медичного фахівця.

1. Самостійно:

Попередньо отримати консультацію з лікарем-радіологом Центру діагностики Святої Марії для визначення доцільності обстеження та вибору ділянки для сканування.

Отримання результатів:

Надруковані результати:

•   Надаються відразу після дослідження при необхідності.

Цифрові носії

•   Результати можна отримати на CD-диску або USB-носії.

Діагностичний висновок:

•   Виданий лікарем-радіологом через 1-2 години після обстеження або наступного дня у складних випадках.

Способи отримання висновку:

•   Особисто, електронною поштою або через месенджери.

Подальші консультації:

• Наші пацієнти мають можливість звертатися до лікаря-рентгенолога Центру для отримання консультацій щодо результатів обстеження та рекомендацій.

Обладнання:

Центр діагностики Святої Марії використовує передове медичне обладнання:

• Магнітно-резонансні томографи (1,5 Тесла): Philips Achieva
  • Мультиспіральний комп’ютерний томограф: Philips Brilliance CT 64

Принципи роботи:

Центр працює за консиліумним підходом, залучаючи вузькопрофільних спеціалістів за потреби, для найкращих результатів діагностики та лікування.