Костянтинівка
Стоматологія Дент-Студія

Стоматологія Дент-Студія

Стоматологична клініка
add_box Анестезіологія Косметологія Ортопедія Терапія Хірургія Стоматологічна імплантологія ... ще
Стоматологічна клініка Дент-Студія заснована на високих потребах пацієнтів та поглядами на надання комплексного лікування. Вискокваліфіковані фахівці здатні забезпечити всі потреби наших пацієнтів та гарантувати успіх від завдань
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 16:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
Проспект Ломоносова, 107на карті
Без районов
0.0

Стоматологічна клинка Дент-Студія для дорослих та дітей пропонує повний комплекс послуг, спрямованих на покращення здоров'я санацію порожнини рота та зовнішньої краси зубів. Ми забезпечуємо повну гарантію результативного та якісного лікування, видалення та протезування зубів, будь-якого рівня складності та терпевтичного лікування. Концепція роботи клініки Дент-Студія заснована на безболісних та ефективних методах лікування, а також уві сні. Завдяки провідним технологіям естетичної стоматології та світовим протоколам ми допоможемо зробити Вашу посмішку естетичною, красивою та бездоганною вже сьогодні. Послуги: хірургічне лікування будь-якої складності, протезування на імплантах, імплантації, ендодонтія зубів, лікування карієсу та художня реставрація зуб