Кропивницький
Медичний центр «ОН Клінік» в Кропивницькому

Медичний центр «ОН Клінік» в Кропивницькому

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Проктологія Трихологія ... ще
Медичний центр «ОН Клінік» в Кропивницькому — це сучасне медичне що складається з 9 нових відділень на базі вже власного приміщення з сучасним ремонтом, де для пацієнта створені всі послуги для комфортного перебування і лікування. Послуги сервісу для пацієнтів Кропивницького унікальні в місті, а послуги обстеження і лікування надає команда лікарів-професіоналів
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
б-р. Студентський 6/5на карті
Без району

Медичний центр «ОН Клінік» у Кропивницькому - приватний медичний заклад, який вже більше 10 років спеціалізується на вирішенні проблем у сферах проктології та дерматології. Також спеціалісти клініки допомагають пацієнтам позбутися від широкого спектру різних захворювань в інших областях медицини.

З 1 вересня 2021 року в мережі медичних центрів «ДокторПРО» відбувся ребрендинг та центри  було перейменовано в «ОН Клінік». В корпорації медцентрів «ОН Клінік» в Україні налічується 20 медцентрів та 10 лабораторних пунктів.

«ОН Клінік» у Кропивницькому турбується про ваше здоров'я та допомагає зробити ваше життя більш комфортним. У медцентрі пацієнтам надаються наступні послуги:

У відділенні проктології: лікування геморою без операції за допомогою малоінвазивних методів, безопераційне лікування анальних тріщин, видалення поліпів прямої кишки, видалення косметичних дефектів ануса. У клініках використовуються такі методи діагностики проктологічних захворювань: аноскопія, відеоректоскопія, можна пройти колоноскопію.

В урології: лікування імпотенції, передчасної еякуляції, простатиту, захворювань, що передаються статевим шляхом. Також пацієнти можуть скористатись послугами інтимної пластики, пройти додаткові дослідження: доплерографію, біотензіометрію та ультразвукову діагностику.

Досвідчені лікарі гінекологи «ОН ​​Клінік» у Кропивницькому допоможуть вирішити такі делікатні проблеми: менструальні дисфункції, оофорити, вагінальний кандидоз, сальпінгоофорит, патології шийки матки, міоми матки, ендометріозу, дисфункції яєчників. У клініці можна пройти лікування ерозії шийки матки радіохвильовим методом, встановити патології і точний діагноз за допомогою сучасної діагностики - кольпоскопії. Також можна встановити внутрішньоматкову спіраль або зробити медикаментозний аборт.

У відділенні дерматології пацієнтам надаються такі послуги: лікування псоріазу без гормонів, радіохвильове видалення папілом, кондилом, кератом, лікування грибкових захворювань шкіри та нігтів, лікування дерматозів різної етіології, цифрова дерматоскопія, фізіотерапія.

Також можна звернутися до досвідченого лікаря трихолога в «ОН Клінік» у Кропивницькому для лікування захворювань шкіри голови і випадання волосся. Для точної діагностики патологій спеціалісти використовують цифрову трихоскопію. У медцентрі є можливість пройти процедури плазмоліфтингу та мезотерапії, фізіопроцедури за допомогою  Дарсонвалю та лазерного гребінця.

Лікарі гастроентерологи займаються лікуванням широкого спектру захворювань ШКТ. Також можна пройти різні ендоскопічні дослідження: гастроскопію, колоноскопію.

У відділенні УЗД - проводиться широкий спектр діагностичних досліджень.

У відділенні  хірургії за допомогою малоінвазивних методів можна позбутися від фурункулу, карбункулу, доброякісних новоутворень шкіри, врослого нігтя, атероми, абсцесів.

Лікарі  ендокринологи приймають з наступними захворюваннями: гіпотиреозом, гіпертиреозом, патологіями  гіпофізу, щитовидної залози, наднирників, сахарним діабетом, гінекомастією.

У відділення сімейної медицини можна звертатися при простуді, ОРЗ, грипові, астмі, бронхіті, пневмонії, артриті, радикуліті, гіпертонії або гіпотонії. Також можна пройти електрокардіограму (ЕКГ) та вакцинацію від грипу (для дорослих).

Лікарі неврологи медичного центру «ОН Клінік» у Кропивницькому спеціалізуються на усуненні таких захворювань: радикуліт, полінейропатія, остеохондроз, запалення  сідничного нерва, вегето-судинної дистонії, різних болей в спині, цервікалгії, нейроциркуляторних неврологічних захворювань, нетримання сечі. У центрі одразу можна пройти фізіотерапевтичні процедури та УЗД судин голови та шиї, хребта, серця.

У відділенні флебології досвідчений лікар проводить лікування таких захворювань: облітеруючий атеросклероз артерій, варикозне розширення вен, венозна недостатність, посттромбофлебітична хвороба, тромбоз і тромбофлебіт, трофічні виразки, спонтанні гематоми.

У відділенні травматології лікар ортопед-травматолог спеціалізується на лікуванні таких проблем як: артрит, остеохондроз, переломи, ушкодження суглобів, розрив м'язів та ін., а також проводить блокади, PRP терапію, видалення гігром, атером, тейпування.

У медичному центрі доступна унікальна послуга Check-Up всього організму. Check-up - це програма комплексного обстеження організму всього за 1 день.

На даний момент в медичному центрі є 12 видів пакетів Check up з різним набором послуг: «Гастроентерологічний онкоскринінг», «Гінекологічний онкоскринінг», «Проктологічний онкоскринінг», «Урологічний онкоскринінг», «Ендокринологічний онкоскринінг» для жінок, «Ендокринологічний онко-скринінг» для чоловіків, «Гормональне здоров'я жінки», «Гормональне здоров'я чоловіка» (30+), «Гормональне здоров'я чоловіка» (40+), «Гормональне здоров'я чоловіка» (50+), «Здорова шкіра», «Здорове волосся». А також 2 види Check up пост-Covid-19: комплексний і звичайний, які дозволяють вчасно встановити можливі ускладнення від коронавірусу. Після їх проходження пацієнт отримує комплексне обстеження основних систем організму і персональні рекомендації щодо лікування і відновлення здоров'я.

З 01.03.24 діє знижка 10% на всі послуги для військових.

Владислав 22 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася, наш візит пройшов добре. Немає абсолютно ніяких негативних відгуків про цю клініку.
Аліса 28 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Леонід 07 Березень 2024
Дуже задоволений цією клінікою. Буду рекомендувати її іншим. Сама клініка дуже гарна, умови, відношення, рівень професійності все є це в комплексі в цій клініці.
Наталя 16 Лютий 2024
У клініці сервіс дуже хороший, високий рівень обслуговування. На рецепції дуже хороші дівчата, уважні, ввічливі. Сама клініка дуже хороша, зручна, комфортна. Дуже сподобалося перебувати у цій клініці.
Попович 12 Лютий 2024
Клініка комфортна, наразі планую звертатися для подальшого лікування, дякую.