Центр діагностики зору Візіум на Дарниці

Центр діагностики зору Візіум на Дарниці

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Клініка відновлення зору «Візіум» на метро Дарниця спеціалізується на наданні офтальмологічної допомоги пацієнтам, яким необхідна сучасна діагностика, лазерна корекція зору, консервативна терапія. Лікарі центру для пацієнтів розроблять схему лікування і профілактики відповідно до їх індивідуальних показників.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Будівельників 43/12на карті
Дніпровський м.Дарниця
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Києві:
Академія вашого здоров'я на м. Чернігівська
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 20:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Червоногвардійська, 12 (вул. Гната Хоткевича, 12)
Дніпровський
Медичний центр  «Лікар і я» (DOCTOR & ME)
add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 18:00
вул. Гната Хоткевича 8
Abbe Optic — офтальмологічний центр для дітей та дорослих
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 20:00
вул. Малишка, 3А
Zorko
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 18:00
вул. Івана Миколайчука, 13а
Аксімед на Р. Окіпної
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Р. Окіпної, 5
Докос Медікал
add_box Гінекологія Кардіологія Офтальмологія УЗ-діагностика Сімейна медицина Спортивна медицина ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Попудренко, 52
Деснянський
Поліклініка на Ревуцького - Медичний центр “ІНГО”
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Імунологія Кардіологія Неврологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ревуцького, 5А
Medical Dynasty
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Е. Пчилки, 3 а
Медичний центр МедСвіт
add_box Неврологія Оториноларингологія Офтальмологія Ревматологія Терапія Хірургія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Драгоманова, 11
ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 19:00 access_time_filled нд : 10:00 - 18:00
Вул. Анни Ахматової, 35

Послуги, що надаються в «Центрі діагностики зору Візіум» на Дарниці:

• діагностування і подальше лікування хвороб, що виникають в зоровому апараті;
  • консультаційні послуги ретинолога (вузькоспеціалізованого офтальмолога, який займається лікуванням хвороб заднього відділу ока і сітківки);
  • консультаційні послуги офтальмолога;
  • спостереження за пацієнтами в диспансерних умовах з глаукомою, макулопатією, короткозорістю, цукровим діабетом;
  • проведення терапії рефракції рогівки - лікування астигматизму й короткозорості з використанням «нічних лінз».

«Центр діагностики зору Візіум» на вулиці Будівельників оснащений сучасним лікувальним і автоматизованим діагностичним обладнанням. Співробітники центру «Візіум» є істинними професіоналами в області лікування хвороб органів зору.

Вони приділяють максимальну увагу до якості надання медпослуг за профілем офтальмології, розуміючи, що хороший зір є безцінним багатством, яке пацієнти центру довіряють лікарям «Візіум».

Крім консультаційних послуг від досвідчених офтальмологів, в «Візіум» на Дарниці всі бажаючі можуть скористатися послугами магазину оптики. У цьому магазині можна:

• оцінити гостроту зору;
  • отримати рецепт на носіння контактних лінз або окулярів;
  • замовити для себе або дитини окуляри.

Обладнання «Центру діагностики зору Візіум на Дарниці»

У «Центрі діагностики зору Візіум» використовується новітнє обладнання, що дозволяє швидко і точно діагностувати різні захворювання органів зору. У центрі представлено:

• лазерна установка ESIRIS від німецького виробника SCHWIND;
  • кератотопограф-аберометр KeratronScoutот німецького виробника SCHWIND;
  • прилад АмбліокорТМ;
  • цифрова фундус-камера VISUCAM PRO NM від німецького виробника CarlZeiss;
  • установка InfinityVision, що дозволяє видаляти катаракту, від американської компанії Alcon;
  • авторефкератометр HRK-7000 від компанії Huvitz;
  • оптичний томограф Stratus OCT 3000 від компанії CarlZeissMeditec;
  • OcuScanRxP;
  • апарат для лікування косоокості Синоптофор СІНФО -1 та ін.
Алла 04 Жовтень 2021
У клініці сподобалось все - комфортно, швидко. Персонал ввічливий.
Тамара 12 Березень 2020
Внимательный персонал, комфортно, индивидуальный подход к пациенту, нам было удобно и спокойно, высокий уровень инструментального обследования
мария 13 Лютий 2020
Дуже чисто, комфортно й інтер'єр як в закордоні
Людмила 09 Січень 2020
Лікар, Черняєва Світлана Миколаївна, дуже професіональна, привітна, ввічлива. Все дуже сподобалося.
Станислав 13 Грудень 2019
Хорошее отношение и внимательность, это самое главное! Когда задаешь вопросы, на все вопросы есть ответы, которые тебя интересуют.
Філії мережі
Все клініки