Клініка «Порцелян» на Воздвиженській

Стоматологічна клініка
Стоматологія

Клініка «Порцелян» на Воздвиженській надає весь спектр стоматологічних послуг. Лікарі стоматології - експерти в своєму напрямку, працюють з визнаними у світі технологіями і обладнанням, регулярно навчаються за кордоном, кваліфікація дозволяє їм розбиратися з особливо складними випадками ще

• Нд: вихідний

вул. Воздвиженська, 29. На карті

Подільський , м.Контрактова площа

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка «Порцелян» надає свої послуги з 1995 року. За цей час допомогу отримали понад 27 000 пацієнтів, включаючи тих, хто регулярно приїжджає лікуватися з ближнього і далекого зарубіжжя.

Фахівці «Порцелян» постійно підвищують рівень своїх знань на конференціях і профільних семінарах, переймають досвід зарубіжних колег.

Головні переваги сервісу «Порцелян»

У клініці використовуються світові стандарти і протоколи лікування. У «Порцеляні» діють послуги: персональний менеджер, віртуальний кабінет, мобільний додаток.

Клієнти клініки отримують в Києві такий же рівень сервісу і якість лікування, як в кращих клініках США і Європи. Сертифікація в Carl Zeiss і International SOS, довіру представників більше 30 посольств і топових осіб міжнародних компаній - показові в оцінці клініки колегами і клієнтами.

Послуги клініки «Порцелян»

Послуги дентальної медицини, які надаються в клініці:

• діагностичні дослідження;
  • профілактика і терапія захворювань зубів;
  • естетичні процедури (відбілювання, чистка);
  • протезування;
  • хірургія;
  • імплантація;
  • пародонтологія;
  • лікування зубів уві сні;
  • дитяча стоматологія.
Філіали мережі