Клініка Р+ медікал нетворк

Поліклініка
Лицензия МОЗ Украины № 0108/07-М от 01.08.2018
Алергологія, Анестезіологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Косметологія, Логопедія, Мамологія, Наркологія, Неврологія, Неонатологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Подологія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Реабілітологія, Ревматологія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Сімейна медицина, Спортивна медицина, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Медичний центр R + Medical Network на вул. Коновальця є одним із установ мережі амбулаторно-поліклінічних центрів. Тут надаються послуги як з діагностики, так і лікування широкого спектру хвороб. Облаштована клініка таким чином, щоб у її стінах пацієнти почували себе максимально комфортно та спокійно ще

• Нд: 8:00-20:00

вул. Євгена Коновальця, 34-А. На карті

Печерський , м.Печерська, м.Дружби Народів

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Лікарі R + Medical Network чітко визначають діагноз і призначають відповідну схему лікування. При цьому враховуються усі індивідуальні показники пацієнтів та особливості стану здоров'я.

Періодично клініка радує своїх пацієнтів бонусами, а також надає спеціальні програмні медичні пропозиції і скринінгові пакети для зручного комплексного обстеження з того чи іншого приводу.  Це дозволяє значно заощадити гроші і час пацієнтів при відвідуванні лікарів.  Крім того, до одних з особливостей клініки відноситься можливість отримання послуг в області малоінвазивної хірургії одного дня.

Дорослі та маленькі пацієнти можуть отримати основні амбулаторно-поліклінічні послуги, у тому числі здати аналізи, пройти інструментальні дослідження (УЗД, ЕКГ), а також рентгенологічну діагностику.

У медичному закладі надаються послуги наступного спектра:

• діагностика;
  • загальна медицина;
  • сімейна медицина;
  • відновлювальна медицина;
  • медицина для дітей;
  • хірургія.

Персонал клініки дбайливо і відповідально ставиться до здоров'я своїх пацієнтів і в деяких питаннях діє спільно, щоб медичні послуги надавалися на високому рівні. Те ж стосується і всього обладнання центру, яке підбирається із ретельним урахуванням усіх технічних характеристик.

Сучасна, привітна клініка. Позитивні враження від ортопеда-травматолога Голубенко О.О.. Уважний, чуйний до дитини, рекомендував дитячого ревматолога для подальшої консультації та лікування.

Оксана, 25.02.2021

Приятная клиника. Из того, что я увидела все понравилось.

Диана, 20.11.2020

Дуже класний лікар. Клініка мені дуже сподобалася. Думаю, що буду звертатися до неї постійно.

Светлана, 09.11.2020

Чесно кажучи дуже задоволена. Хороший був лікар і можу спокійно сказати що п'ять балів. Буду тепер ходити в ту клініку.

Инна, 01.10.2020

В клинике очень чисто, персонал внимательный.

Наталья, 22.09.2020
Дивитися всі відгуки