R+ Medical Network на ул. Коновальца

R+ Medical Network на ул. Коновальца

Поліклініка
add_box Алергологія Анестезіологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр R + Medical Network на вул. Коновальця є одним із установ мережі амбулаторно-поліклінічних центрів. Тут надаються послуги як з діагностики, так і лікування широкого спектру хвороб. Облаштована клініка таким чином, щоб у її стінах пацієнти почували себе максимально комфортно та спокійно
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Євгена Коновальця, 34-Ана карті
Печерський м.Печерська м.Звіринецька

Лікарі R + Medical Network чітко визначають діагноз і призначають відповідну схему лікування. При цьому враховуються усі індивідуальні показники пацієнтів та особливості стану здоров'я.

Періодично клініка радує своїх пацієнтів бонусами, а також надає спеціальні програмні медичні пропозиції і скринінгові пакети для зручного комплексного обстеження з того чи іншого приводу.  Це дозволяє значно заощадити гроші і час пацієнтів при відвідуванні лікарів.  Крім того, до одних з особливостей клініки відноситься можливість отримання послуг в області малоінвазивної хірургії одного дня.

Дорослі та маленькі пацієнти можуть отримати основні амбулаторно-поліклінічні послуги, у тому числі здати аналізи, пройти інструментальні дослідження (УЗД, ЕКГ), а також рентгенологічну діагностику.

У медичному закладі надаються послуги наступного спектра:

• діагностика;
  • загальна медицина;
  • сімейна медицина;
  • відновлювальна медицина;
  • медицина для дітей;
  • хірургія.

Персонал клініки дбайливо і відповідально ставиться до здоров'я своїх пацієнтів і в деяких питаннях діє спільно, щоб медичні послуги надавалися на високому рівні. Те ж стосується і всього обладнання центру, яке підбирається із ретельним урахуванням усіх технічних характеристик.

Вікторія 16 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася, все було добре.
Анна 12 Квітень 2024
Сподобався лікар, все доступно пояснив, зробив призначення, я задоволена, дякую.
Марія 08 Квітень 2024
Хороша клініка, персонал ввічливий, було комфортно. Не знаю, не бачила ні чого до чого можна причепитись.
Валентина 08 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Вікторія 06 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка.