Психологічний простір “Bridge to Growth/Міст до розвитку”

Психологічний простір “Bridge to Growth/Міст до розвитку”

Практикуючий лікар
add_box Психотерапія ... ще
Паркінг Оплата карткою
Психологічний простір "Міст до розвитку" - ваш шлях до особистісного росту та гармонії. З підтримкою і розумінням ви зможете знизити стрес, зрозуміти себе краще і зміцнити внутрішні ресурси для досягнення своїх цілей. Давайте разом побудуємо міст до вашого потенціалу.
access_time_filled пн - ср : 10:00 - 15:00 access_time_filled вт - чт : 15:00 - 20:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Велика Васильківська, 66, каб. 29, Бізнес Центр “Троїцький”на карті
Печерський м.Олімпійська

У психологічному просторі “Bridge to Growth/Міст до розвитку” я прагну створити місце, де клієнти можуть перетнути міст, щоб дістатися до свого повного потенціалу. Я пропоную підхід гештальт-терапії, який допомагає клієнтам стати більш самосвідомими і зосередитися на своєму розвитку. В психологічному кабінеті я використовую різні техніки, які допомагають клієнтам знизити рівень стресу, зрозуміти свої потреби і зміцнити свої вміння і навички. Працюю з кожним клієнтом індивідуально, знаходячи найбільш ефективні рішення для досягнення його мети.

Моя мета полягає в тому, щоб допомогти клієнтам знайти внутрішній ресурс для розвитку своєї особистості і досягнення своїх цілей. Психологічний кабінет - це місце, де ми створюємо міст між тим, хто Ви є зараз, і тим, ким Ви можете стати в майбутньому.

В своїй практиці працюю з такими запитами та станами, виконую наступні процедури:

• психодіагностика;
  • психокорекція при підвищеній тривожності, агресії, стресі;
  • проблеми міжособистісних відносин, відносини в парі, з батьками, друзями;
  • пошук себе, своєї ідентичності, робота з самооцінкою, особистісні кризи, втрати;
  • хронічна втома, емоційне та професійне вигорання, страхи та фобії;
  • психологічні травми, робота над прийняттям себе, емоційна скутість, невміння виражати почуття, страх самотності;
  • депресивні, тривожні, невротичні, психосоматичні розлади.