NeoVita Центр косметології та дерматології

NeoVita Центр косметології та дерматології

add_box Дерматологія Косметологія Масаж Трихологія Подологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Ми пропонуємо повний спектр косметологічних та дерматологічних послуг, включаючи лікування та діагностику у трихолога, подолога, дерматолога та дерматокосметолога. ✔ Усі косметологічні процедури проводяться лікарями, які пройшли велику кількість навчань та підвищення кваліфікації. ✔ Індивідуально підходимо до вирішення кожної проблеми, уважно ставимося до всіх пацієнтів. ✔ У роботі застосовуємо найновіше сертифіковане обладнання. ✔ Дотримуємося демократичної цінової політики, у нас регулярно діють вигідні акції пропозиції на популярні процедури.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Анни Ахматової 32/18на карті
Дарницький м.Позняки

Косметологічна клініка NeoVita

Сучасна клініка косметології NeoVita у Києві - це медичний центр, який об'єднав одних із найкращих лікарів у Києві та сучасне обладнання.

Наша місія – подарувати кожному пацієнту відчуття впевненості у собі, молодість та здоровий зовнішній вигляд.

У нас ви можете отримати консультацію та лікування у передових лікарів дерматолога, косметолога, трихолога та подолога. У своїй роботі ми керуємося міжнародними протоколами та стандартами, використовуємо лише нове сертифіковане обладнання для максимально ефективної діагностики та лікування.

Ми надаємо повний спектр послуг для лікування шкіри, волосся, нігтів, а також допомагаємо боротися із віковими змінами. Для кожного пацієнта індивідуально підбираємо комплекс процедур та складаємо план лікування.

Також у нас ви можете відвідати апаратний та ручний масажі, записатися на манікюр, педикюр та епіляцію

Послуги медичного центру «NeoVita»

Косметологія:

• Чистка обличчя: механічні, хімічні, фізичні, поверхневі і глибокі (в залежності від глибини впливу)
  • Хімічні пілінги
  • Програми догляду за обличчям Danne/Guinot/Casmara/Карбоксітерапія
  • Масаж обличчя

Лазерна косметологія Alma Laser

• Лазерне лікування вугревої хвороби Clear Skin, лазерне омолодження Clear Lift, фотоомолодження та видалення пігментації Dye-VL, фотоомолодження та лікування куперозу Dye-VL, лазерне видалення судин, фотоомолодження SVL, інфрачервоний термоліфтінг Nir AFT, фракційне шліфування шкіри iPixel, карбоновий нанопілінг, лазерне видалення папілом і бородавок, видалення татуажу і татуювань, лазерне видалення рубців, лазерне видалення розтяжок
  • Пірсинг, прокол вушок діткам та дорослим
  • Лазерне епіляція
  • Фотоепіляція
  • Депіляція (віск, шугарінг)

Ін’єкційна косметологія:

• Трихоскопія FotoFinder
  • Процедура REGENERA
  • мезотерапія/плазмотерапія волосся

Апаратна косметологія:

• Guinot мікроструми (електротерапія) - метод м'якого впливу на тканини за допомогою імпульсного слабкого електричного струму
  • AGNES/RF-ліфтинг (радіочастотний ліфтинг)
  • Киснева мезотерапія Oxyjet de Lux, мікродермабразія обличчя
  • Різні види масажу: розслабляючий, лімфодренажний, антицелюлітний, лікувальний
  • Пресотерапія

Подологія:

• видалення бородавок
  • оброблення тріщин
  • видалення стрижневих мозолів
  • робота з грибковою нігтьовою пластиною
  • лікування врослого нігтя
  • протезування нігтьової пластини
  • видалення запального процесу при врослому нігті
  • встановлення скоб та пластин
  • лазерне лікування грибка нігтів
  • чоловічий і жіночий манікюр, педикюр