Клініка Медельвейс на Щербаківського

Медичний центр
Гінекологія, Дерматовенерологія, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медичний центр «Медельвейс» надає широкий спектр послуг в області кардіології, гастроентерології, гінекології, урології, хірургії та неврології, травматології, ендокринології, ортопедії. Прийоми ведуть досвідчені фахівці, які в роботі застосовують тільки найефективніші методи діагностики і лікування. Нове високоякісне обладнання клініки здатне діагностувати патології на ранніх стадіях розвитку. Переваги клініки «Медельвейс» - доступні ціни, хороший сервіс, кращі фахівці ще

• Нд: вихідний

вул. Щербаковського, 42. На карті

Шевченківський , м.Нивки, м.Сирець

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Медельвейс» - сучасна клініка Києва, у якій працюють висококласні кардіологи, гастроентерологи, терапевти, гінекологи, урологи та неврологи.  Також медичний центр «Медельвейс», розташований за адресою вул.  Ломоносова, 77, має власне діагностичне відділення, у якому виконують різні дослідження: біохімічні, імунологічні, загальноклінічні, цитологічні, гістологічні та бактеріологічні.

Переваги медичного центру «Медельвейс»:

• висококваліфіковані лікарі, які при першому відвідуванні пацієнтом клініки проводять усі потрібні дослідження;
  • контроль якості і системи управління постійно вдосконалюються, враховуються відгуки та побажання пацієнтів, після вивчення впроваджується передовий досвід;
  • лабораторна база, яка довела свою надійність;
  • найсучасніше оснащення;
  • доступні ціни, а також постійно діючі акції та знижки. Клініка доступна для всіх верств населення, включаючи пенсіонерів і студентів;
  • одним з найбільш важливих переваг клініки є можливість виїзду медичної сестри додому для забору аналізів або проведення сестринських маніпуляцій.

Обладнання медичного центру «Медельвейс»:

• цифровий кольпоскоп - нова, значно поліпшена модель відеокольпоскопії з функцією виведення зображень на екран з високою роздільною здатністю;
  • суперточна електрокардіограма (ЕКГ), що дозволяє поставити діагноз і призначити ефективне лікування;
  • всі види УЗД-діагностики на найсучасніших апаратах (УЗД органів малого таза, УЗД молочних залоз, УЗД щитовидної залози, УЗД у вагітних та ін.).

Відділення медичного центру «Медельвейс»:

• гінекологія (лікування ерозії шийки матки, міоми матки, запальних процесів у піхві, ендометріоз та ін.);
  • урологія (лікування імпотенції, простатиту, статевих інфекцій, чоловічого безпліддя, циститів і ін.);
  • неврологія (допомога при інсульті, появі судом, оніміння, гіпертонії, підвищеному артеріальному тиску і т. д.);
  • гастроентерологія (лікування захворювань шлунково-кишкового тракту);
  • кардіологія (лікування хвороб кровоносних судин і серця, а також їх профілактика, холтер, ЕКГ);
  • терапія (лікування ГРЗ, ларингіту, хвороб суглобів, бронхіальної астми, пневмонії, артеріальної гіпертензії, гастритів і інших хвороб).

Клініка і відношення до людей дуже сподобалось. Починаючи з входу – є в наявності бахіли, кулер з водичкою. Незважаючи на погану погоду, в клініці дуже охайно і чисто, я б навіть сказала - відчувається стерильність. На рецепції приємні дівчата, відповідають на всі питання, чітко консультують з приводу подальшого запису. Є розрахунок картою, що також дуже зручно. Цінова політика дуже лояльна, як для клініки такого рівня. Сервісом повністю задоволена! Буду звертатись ще і рекомендувати знайомим. Прийом у лікаря пройшов професійно. Лікар про все розпитала в деталях, уважно оглянула, дала рекомендації, які вже дійсно працюють. Все на висоті.

Людмила, 16.01.2021

Больше в эту клинику я обращаться не буду. Формально все было сделано. Формально был проведен прием. Доктор сразу сказал что это не его профиль. Он этим заниматься не будет. Он сказал что мне надо идти к другому врачу. После этого он меня осмотрел. Секунд тридцать. Заполнил бумаги, деньги взяли. Никаких изменений, никаких рекомендаций. Просто заплатил деньги за то что увидел человека, все. Доктор был вежлив. Формально у меня к нему претензий нет. Но деньги при этом отлично ушли.

Роман, 14.12.2020

Была, но приемом очень недовольна. Это не прием врача хирурга. Я пришла с жалобой, я думала он меня обследует. Назначит какое-то лечение. Он переписал с моей выписки диагноз и написал что необходима госпитализация. Извините я и без него могла вызвать скорую. Взять такие деньги и не назначить лечения. Это не прием.

Надежда, 26.11.2020

Чабаненко Ю.В. хороший специалист. Быстро и качественно провел прием

Марія, 02.11.2020

Обычно, когда я сдаю анализы, то перезваниваю доктору и он дает мне рецепт. В этой клинике, мне нужно еще раз записаться на прием.

Евгения, 01.08.2020
Дивитися всі відгуки