Урологічне відділення Київської міської клінічної лікарні №3

Відгуки про клініку Урологічне відділення Київської міської клінічної лікарні №3

Лікарня
4.7
add_box Урологія ... ще
Міська клінічна лікарня №3 була відкрита ще у 1976 році, а вже у 1999 році їй була присвоєна вища категорія. Тут працюють близько 180 лікарів, 34 з яких мають вищу категорію, 23 - першу і 13 - другу. Лікарня надає спеціалізовану медичну допомогу за такими напрямками, як: кардіологія, хірургія, офтальмологія, урологія та ще багато інших
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Петра Запорожця, 26 (урологічне відділення, 2-й поверх хірургічний корпус)на карті
Дніпровський м.Дарниця
4.7
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
17 відгуків
Дмитро 26 Січень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Олександр 17 Січень 2024
Кабінет малуватий. Хотілося більше простору. Послуга була надана добре.
Олександр 16 Грудень 2023
Прийняли за часом - не довелось чекати в черзі.
Дмитро 28 Листопад 2023
Не сподобалось, що прийом відбувався у звичайній лікарні, саме ставлення лікарів, там балаган загальний відбувається, можливо який зазвичай відвідує приватні клініки, для мене це було не дуже комфортно, хоча й ціна за консультацію не відповідає, тому, що усе відбувається у звичайній державній поліклініці.
Борис 20 Серпень 2020
Мені все сподобалося, окрім того, що не організований простір навколо лікарні. Зовсім немає лавок, де посадити хворого можна. І дуже погано працюють ліфти. В мене чоловік після інсульту, і мені було дуже складно потрапити до лікаря. Що стосується приймання, то я задоволена.
Роман 14 Серпень 2020
Важко знайти лікаря, немає ніяких позначок. Годину шукав лікаря.
Владимир 20 Березень 2020
Условий для приёма нет, так как много людей.
Наталья 03 Березень 2020
Это обычная государственная больница, со всеми вытекеющими (а точнее разваливающимися) стенами, койками, оборудованием. Кроме того, там почти во всех корпусах идет ремонт. На территории просто вывалены кучи строительного мусора, на деревьях висят и развиваются ветром мешки из--под строительных смесей, а люди и животные этим дышут.
Андрей 18 Лютий 2020
Дуже довго шукав, бо йде ремонт.
Дмитрий 17 Січень 2020
А в клинике делается ремонт. Ремонтные работы идут это не очень удобно и не очень комфортно.
Філії мережі
Все клініки