Інститут вен Київ

Інститут вен Київ

Клініка
add_box Флебологія ... ще
«Інститут вен» - це вузькоспеціалізована Флебологічна клініка, яка надає послуги з діагностики та лікування всіх форм варикозної недостатності. В «Інституті вен» проводять ультразвукове (дуплексне) сканування судин нижніх кінцівок, лікування варикозної хвороби з використанням новітніх лазерних методик - лазерної коагуляції, склеротерапії, пінного склерозування, мініфлебектомії
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Дмитрівська, 69на карті
Шевченківський м.Лук'янівська

У клініці «Інститут вен» працюють лікарі вищої категорії, лікарі та кандидати медичних наук. Головним чином вони спеціалізуються на лазерному лікуванні варикозного розширення вен, проводячи всі операції під безперервним ультразвуковим контролем.

Лазерне лікування венозної хвороби - це операція з малим втручанням, яка використовується, щоб закрити проблемні вени, позбавляючи пацієнта від хронічної венозної недостатності. При цьому зникає необхідність у видаленні розширених вен, як це відбувається під час звичайної операції.

Які є переваги лазерного лікування в «Інституті вен»?

Існує 5 основних переваг такої процедури в клініці:

• операція проходить без болю;
  • без крові;
  • без шрамів і рубців;
  • не вимагається загальний наркоз;
  • не потрібно стаціонарне лікування.

Під час лазерного впливу нагріваються стінки судини, в результаті чого, відразу після лікування, вена закривається і розсмоктується через певний час. В середньому оперативне втручання триває годину - півтори.

Любов 17 Квітень 2024
Все было прекрасно, я очень довольна обслуживанием. Доктор, Шаболдіна Христина Сергіївна, хорошо проконсультировала
Олена 26 Березень 2024
Сподобалася клініка
Олена 14 Лютий 2024
Сподобалося у  клініці.Привітний персонал, комфортно, зручно, чисто було. Все пройшло дуже добре. При потребі буду ще звертатися у цю клініку обов'язково.
Олена 18 Жовтень 2023
Толстов Олександр Леонідович - дуже класний, позитивний, знаючий лікар флеболог. Мені сподобалось.
Ольга 15 Грудень 2020
Клиника чистая, красивая, атмосфера дружная. Украшена к Новому Году. Коллектив приятный и приветливый.