Клініка «Healthy and Happy» (Хелсі енд Хеппі) на Володимирській

Лікувальний діагностичний центр
Вертебрологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Психотерапія, Реабілітологія, Рентгенологія, Сімейна медицина, Спортивна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика ще

«Healthy & Happy» на Володимирській — це заклад, в якому можуть надати найкращі послуги за такими напрямками медицини, як: вертебрологія, реабілітологія, психотерапія, спортивна медицина, терапія, травматологія. На базі центру проводять діагностичні та лабораторні дослідження за допомогою сучасного та сертифікованого обладнання ще

• Нд: 9:00-14:00

вул. Володимирська, 51-53. На карті

Шевченківський , м.Театральна, м.Золоті ворота

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Healthy & Happy» на Володимирській спеціалізується на наданні якісної та сучасної допомоги. У центрі можна отримати консультації, діагностику і провести лікування будь-якого болю в спині, неврологічних хвороб, головного болю (мігрені), хвороб хребта і суглобів, фіброміалгії,, а також психоемоційних і психосоматичних розладів

Напрями

У медичному центрі «Healthy & Happy» на Володимирській представляє допомогу по таким напрямком:

• вертебрологія;
  • лабораторна діагностика;
  • вакцинація;
  • функціональна діагностика.

Обладнання

У медичному центрі «Healthy & Happy» зібрана необхідна діагностична база для визначення точного діагнозу, а також представлені новітні передові техніки терапії і реабілітації, в тому числі — власні напрацювання і запатентовані методики.

Фахівці

Лікарі центру кваліфіковані вертебрологи, ортопеди-травматологи, реабілітологи, фізичні терапевти і спортивні лікарі, невропатологи, психотерапевти, психіатри та психологи, серед яких професори, доктори та кандидати медичних наук, авторитетні лікарі з авторськими ефективними методами лікування, а також фахівці, які мають значний практичний досвід медичної практики.