Клініка «Healthy and Happy» (Хелсі енд Хеппі) на Драгоманова

Лікувальний діагностичний центр
Акушерство, Гінекологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Рентгенологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика ще

У центрі «Healthy & Happy» на Драгоманова надається широкий спектр медичних послуг. У медичному закладі працюють кваліфіковані та досвідчені лікарі. Також, в стінах кліники проводять діагностичні та лабораторні дослідження на сучасній апаратурі ще

• Нд: 9:00-14:00

вул. Драгоманова, 1Н. На карті

Дарницький , м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Healthy & Happy» на Драгоманова — це третє відокремлене відділення медичної мережі, яке розташоване на Лівому березі міста Києва в спальному районі «Позняки» на вул. Драгоманова, 1 Н.

Напрями

У центрі «Healthy & Happy» можуть надати допомогу за такими напрямками медицини, як:

• терапія;
  • неврологія;
  • УЗД-діагностика;
  • лабораторна діагностика.

Фахівці

У центрі працюють лікарі з досвідом роботи більше 20 років, серед них професори, доктори та кандидати медичних наук, лікарі з великим досвідом медичної практики. Ввічливий і уважний персонал допоможе скласти план візитів для консультацій і діагностики з урахуванням оптимізації вашого часу. Привітні і чуйні медсестри медичного центру допоможуть провести вакцинацію та інші лікувальні маніпуляції дітям і дорослим без болю і дискомфорту.

Обладнання

Також, у клініці використовують сучасне медичне обладнання для проведення якісної інструментальної та лабораторної діагностики.

Методики лікування

У своїй діяльності лікарі застосовують як традиційні, перевірені часом, так і інноваційні методи діагностики та комплексного лікування хвороб у відповідності з усіма вітчизняними і міжнародними стандартами медицини.