Гінекологія UNICO

Гінекологія UNICO

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія Імунологія ... ще
Клініка спеціалізується на акушерстві, гінекології, дитячої гінекології, імунології. Консультативний прийом, лабораторна діагностика в гінекології, інструментальні методи досліджень: цифрова кольпоскопія, вагінальне УЗД ОМТ. Біопсія і хірургічне лікування патології шийки матки, амбулаторна хірургія у гінекології під місцевою анестезією.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Свободи, 22, 1 поверхна карті
Подільський

Клініка спеціалізується на веденні вагітності, гінекології, дитячій гінекології, імунології. В установі дотримуються філософії: «Індивідуально до кожної», що має на увазі повну взаємодію лікаря та кожної пацієнтки з метою підбору для неї найбільш відповідних методів діагностики і лікування.

Напрями, за якими приймають у клініці:

• акушерство;
  • гінекологія;
  • дитяча гінекологія;
  • імунологія.

Тут якісно проводять консультативний прийом дорослих, а також дитячий та підлітковий прийом, клінічний огляд. При необхідності здійснюється забір біологічного матеріалу для досліджень, проводення кольпоскопії та УЗД малого таза.

При цьому колектив клініки неухильно слідує рекомендаціям найсучасніших європейських протоколів обстеження та лікування гінекологічної патології. У гінекології UNICO пацієнти поринуть в атмосферу затишку і турботи про них.

Катерина 29 Березень 2024
Враження хороші, в клініці чисто, приємно, уважний персонал
Владислава 27 Березень 2024
Сподобалася клініка, дуже гарна клініка.
Ольга 26 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло добре.
Анастасія 18 Березень 2024
Персонал клініки дуже хороший, мені дуже сподобався, вміють гарно проводити процедури. Роботою клініки задоволена
Наталія 15 Березень 2024
Все добре пройшло.