Клініка Eurospine (Євроспайн) на м. Печерськ

Медичний центр
Вертебрологія, Кінезітерапія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Реабілітологія, Травматологія ще

«Eurospine Україна» на м. Печерськ пропонує пацієнтам лікування захворювань хребта із застосуванням однієї з найефективніших в світі терапевтичних методик. Під пацієнта розробляється індивідуальний режим занять (з огляду на проблему, з якою він звернувся в центр), використовуються сучасні вертебрологічні тренажери. За час роботи «Eurospine» допоміг тисячам пацієнтів позбутися проблем з хребтом ще

• Сб-Нд: 8:00-20:00

вул. Чигоріна, 61. На карті

Печерський , м.Печерська, м.Дружби Народів

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Центр хребта «Eurospine» на м. Печерськ надає послуги кваліфікованих лікарів, які спеціалізуються на лікуванні патологій хребта.

У центрі «Eurospine» використовують лікувальну методику, якою користуються лікарі в усьому світі: реабілітологія допомогою вертебрологічному тренажерів (вони дають високу гарантію одужання, навіть після першого сеансу помітний результат лікування). Цей метод зарекомендував себе як один з найбільш дієвих і результативних.

Для складання плану лікування враховується проблема кожного окремого пацієнта: лікар підбирає в кожному окремому випадку свою програму занять вправ. Окрему увагу відводиться фізіологічного стану і антропометричним даним пацієнта.

Особливості лікування в «Eurospine»

У клініці діють такі програми лікування: «Для дорослих», «Для дітей і підлітків», «Для людей похилого віку» та ін.

Переваги «Eurospine»:

• 97% гарантії одужання
  • унікальна методика лікування, результати якої доведені величезною кількістю пацієнтів, які пройшли терапію
  • індивідуальний розклад занять
  • зручний час відвідування клініки
  • індивідуальний підхід
  • постійний супровід лікаря

В клинике эффективные тренажеры сразу почувствовал облегчения в спине. Хороши массаж.

Валентин, 23.06.2020

Понравились врачи в клинике. Ответы на свои вопросы я получила.

Надежда , 20.06.2020

Все було добре та вчасно. Мені провели консультацію та зробили вправи на тренажері. Все сподобалося. Можливо, пізніше я візьму курс.

Ольга, 29.05.2020

Клиника очень маленькая, всего несколько кабинетов, Была по акции, за консультацию спасибо, но лечение очень дорогое. Буду искать другого врача.

Оксана, 08.05.2020

Приветливый персонал, профессиональный массажист.

Александра, 22.02.2020
Дивитися всі відгуки