Дерматовенерологія (ДВ), медичний центр

Відгуки про клініку Дерматовенерологія (ДВ), медичний центр

Клініка
add_box Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Мануальна терапія Проктологія ... ще
Медичний центр «ДВ» є профільним медичним закладом з майже двадцятирічної історією існування, у якому пацієнтові виявляється комплекс послуг з діагностики і терапії патологій у сфері гінекології, урології, дерматовенерології, проктології. Медичний прийом у центрі ведуть кваліфіковані лікарі, лабораторна діагностика проводиться на базі власної високотехнологічної лабораторії, у лікуванні застосовуються передові методи і підходи
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 13:30 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled чт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 14на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
120 відгуків
Виктория 01 Грудень 2022
Візитом залишилась задоволена. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Алёна 11 Липень 2022
Консультация длилась две минуты и состояла из двух вопросов. Доктор перенаправил меня к другому специалисту, за две минуты консультации пришлось заплатить как за полноценную консультацию
Александр 30 Липень 2019
Был записан на восемь утра на прием. На восемь утра было записано еще четыре пациента.
Анонимно 02 Лютий 2019
В клинике нет особой гигиены, врачи ходят в обуви по больнице. Пациенты в кабинете без бахил, нужно к креслу подойти босиком по тому же полу, где другие пациенты ходили в обуви уличной.
Дарья 26 Січень 2019
В клинике изначально сказали неправильную стоимость. Я приехала и мне сказали, что в выходные стоимость дороже, но я же записывалась накануне и они мне другое говорили. Нужно четко проговаривать цену.
Сергей 21 Грудень 2018
Есть, где машину оставить.
Галина 10 Вересень 2018
Все хорошо, нас все устроило.
Сергей 20 Липень 2018
Все вовремя, все четко в указанное время, ждать не пришлось.
Александр 16 Травень 2018
Все супер.
Максим 03 Травень 2018
Уютно, комфортно, приятно находиться в клинике.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right