Приватний кабінет психолога Наталії Полєно

Приватний кабінет психолога Наталії Полєно

Практикуючий лікар
add_box Психологія ... ще
Психолог Наталя Поліно - автор і ведуча груп, основний напрямок якої в роботі - гештальт-терапія. Психолог працює як з дітьми, так і дорослими, а також з сімейними парами
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Дегтярівська 53ана карті
Шевченківський м.Берестейська м.Шулявська

До психолога Наталії Поліно звертаються, якщо в житті з'являються такі проблеми, з якими самостійно впоратися складно:

• тривожність;
  • проблеми в емоційно-вольовій сфері;
  • агресія;
  • панічні атаки;
  • страхи;
  • психологічні кордони;
  • сепарація від батьків;
  • вікові кризи;
  • криза підліткового віку.

Допомагає позбутися від харчових розладів, тиків, енурезу, страхів, тривожності, болю після втрати близьких. Працює з розладами емоційно-вольової сфери, депресією, почуттями після розлучення, займається психологічною підтримкою дітей та дорослих.

У приватному кабінеті Наталії Поліно можна вибрати зручний для себе формат роботи:

• індивідуальна робота з клієнтом;
  • робота з дітьми;
  • робота з парами;
  • робота з сім'єю;
  • групова робота.

Наталя Поліно визначила для себе кілька етапів роботи з клієнтом, які допоможуть зробити результати консультації більш ефективними. Вони передбачають пошук проблеми, пошук ресурсу в проблемі, набуття нового досвіду, пропозиція клієнтові інші можливі варіанти вирішення проблеми.

Спокійне і вдумливе спілкування з психологу допоможе дізнатися себе і інших людей краще. Клієнт, який звернувся за допомогою до фахівця, такий результат може виявитися важливим не тільки для власного психологічного здоров'я, але також послужити приводом для звернення за подальшої допомогою до інших фахівців, якщо буде необхідно.

У приватному кабінеті гарантують надання професійної допомоги клієнту в пошуку вирішення його проблемної ситуації. Психологічне консультування орієнтоване на психічно здорових людей, що потрапили в складну життєву ситуацію або бажають поліпшити якість життя.

Анастасия 20 Серпень 2020
Хотелось чтоб было удобных кресел для семейной консультации. И что была вода для питья. Кондиционер есть.
Ева 19 Серпень 2020
Внутри кабинет довольно комфортный, но находиться в не очень удобном и приятном помещении.
Ольга 13 Серпень 2020
В кабінеті погана звукоізоляція.
Маргарита 10 Лютий 2020
Неуютный, на мой взгляд, кабинет.
Давид 09 Лютий 2020
Кабинет в помещении которое плохо отапливается. И пока ждешь визит, негде присесть.