Приватний кабінет лікаря Джулай Надії Миронівни

Приватний кабінет лікаря Джулай Надії Миронівни

Практикуючий лікар
add_box Психіатрія Психотерапія ... ще
У приватному кабінеті лікаря Джулай Надії Миронівни надається сучасна медична допомога, яка спрямована на нормалізацію психічного здоров'я. У своїй роботі лікар використовує виключно дієві методики
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Героїв Дніпра, 67а (клініка «Альтернатива»)на карті
Оболонський м.Героїв Дніпра

Приватний кабінет доктора Джулай Надії Миронівни це медичний заклад, у якому надається своєчасна і дієва психіатрична та психотерапевтична допомога. У центрі для вас зможуть провести консультативний прийом, огляд, психіатричну діагностику, а також на основі цього підібрати найбільш відповідну схему лікування.

Напрями

У ПК лікаря Джулай Надії Миронівни ви зможете отримати допомогу за такими напрямками, як:

• психіатрія;
  • психотерапія.

Спеціаліст

Лікар має вищу медичну освіту. Кожні 5 років після закінчення ВНЗ, проходить курси підвищення кваліфікації до отримання вищих категорій за двома основними спеціальностями (психіатрія, психотерапія). Завдяки цьому Надія Миронівна використовує у своїй роботі тільки перевірені і якісні методики щодо реабілітації і відновлення психічного здоров'я пацієнтів. Також, є членом Асоціації психотерапевтів України. Бере участь в ролі експерта в різних телепрограмах.

Послуги

У медичному закладі вам можуть запропонувати такі послуги, як:

• Лікарський прийом
  • Психіатрична діагностика
  • Призначення медикаментозного лікування
  • Індивідуальне психотерапевтичне консультування
  • Групова психотерапія
  • Рефлексотерапія

Лікування захворювань і патологій психіатричного профілю

• Психічні розлади
  • Прикордонні стани
  • Тривожно-депресивні стани
  • Психосоматичні синдроми
  • Неврози і невротичні стани
  • Розлади сну
  • Анорексія-булімія
  • Алкогольна та інші види залежностей
Борис 19 Квітень 2024
Дуже комфортно було на візиті.
Катерина 03 Січень 2024
Все добре, все чудово пройшло.
Дарина 18 Грудень 2023
Все сподобалось.
Тетяна 08 Вересень 2023
Гарний спеціаліст, дуже уважна, вникла в проблему, с першого сеансу стало набагато легше
Філії мережі
Все клініки