Центр психологічного консультування і психотерапії "Відновлення"

Медичний центр
Психологія, Психотерапія

У психологічному центрі «Відновлення» працюють фахівці з великим досвідом роботи, які пропонують кваліфіковану допомогу пацієнтам з проблемами у внутрішньому особистісному стані, міжособистісних відносинах, складнощі виховання важкого підлітка, при прикордонних станах. Тут можна пройти консультативний прийом (індивідуально або в групі), а також в центрі практикують психоаналіз і різні види терапій: танцювально-рухову, гештальт-терапію, арт-терапію. ще

• Пн-Нд: 7:00-23:00

вул. Бастіонна, 15, оф.55. На карті

Печерський , м.Дружби Народів

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

З 2004 року в установі займаються розбором внутрішніх проблем пацієнтів, допомагають протистояти стресовим ситуаціям, вирішувати складні відносини в родині і в спілкуванні з дітьми. У клініці працює сімейний, дитячий, медичний, клінічний, християнський психолог, а також психолог для підлітків.

У «Відновленні» успішно поєднуються комплекси когнітивної терапії та поведінкового підходу, застосовується танцювально-рухова і гештальт-терапія, арт-терапія. Пацієнт може самостійно вибрати відповідну йому методику.

У яких випадках варто звернутися в психологічний центр «Відновлення»:

• стан депресії;
  • перенесена психологічна травма або гостре горе;
  • якщо присутні наслідки травм фізичного, емоційного, сексуального, духовного насильства;
  • відчуття самотності;
  • емоційне вигорання;
  • складності і проблеми в шлюбі та сім'ї;
  • стан тривоги;
  • реабілітація після розлучення;
  • кризові життєві періоди;
  • нав'язливі думки;
  • втрата, розрив відносин;
  • поствагітна депресія, криза в родині (пов'язана з народженням дитини).

Які послуги надаються співробітниками центру:

• групові заняття;
  • експрес-консультація з метафоричними картами;
  • психологічні трансформаційні ігри;
  • психолог з виїздом додому;
  • консультація по телефону;
  • консультації гештальт-терапевта;
  • індивідуальна психотерапія;
  • психологічна допомога ЛГБТ;
  • робота з депресією;
  • усунення залежностей, в тому числі харчових;
  • робота з кризами;
  • робота з травмою;
  • робота з психосоматичними розладами;
  • робота з сексуальними розладами;
  • психодрама;
  • психологічна допомога через вайбер-чат.

У психологічному центрі «Відновлення» працюють високопрофесійні психологи і психотерапевти з вищою освітою в області психології, які є членами психотерапевтичних спільнот і навчальних проектів, що забезпечує постійне професійне зростання.

Очень приветливые сотрудники клиники. Сам прием, начался вовремя, все прошло хорошо. Помещение, комфортное и приятное. Все было даже лучше, чем ожидалось.

Надежда, 06.06.2019

Немножко недовольна интерьером. Фото на сайте отличаются кардинально от того что на самом деле в клинике. Вроде бы это не существенно, но некоторое разочарование присутствует.

Ольга, 17.05.2018
Дивитися всі відгуки