Центр психології ALTERA

Відгуки про клініку Центр психології ALTERA

add_box Психологія Психотерапія ... ще
Центр психології ALTERA надає висококваліфіковані послуги в області психологічного консультування та психотерапії (індивідуальної, групової) для клієнтів різного віку. Психотерапевти центру мають спеціалізації в області гештальт-терапії, психоаналітичної терапії, арт-терапії, тілесно-орієнтованої психотерапії, процесуальної терапії, психодрами та ін. Всі фахівці психологічного центру «ALTERA» мають багаторічний практичний досвід, безліч позитивних відгуків та рекомендацій, регулярно підвищують свою кваліфікацію.
access_time_filled пн - пт : 11:00 - 21:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківський м.Контрактова площа
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Києві:
Приватний кабінет психолога Щербака Р.В.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 20:00
вул. Михайла Донця, 25/89
Солом'янський
Приватний кабінет лікаря-психолога Яцушко Анни Михайлівни
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Нижній Вал 7-9
Приватний кабінет психолога, психотерапевта С. Прядун
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 17:00
вул. Нижній вал 7-9. (М. Контрактова площа), Вхід з дороги, біля магазину «Оптика». 3 поверх, офіс 8
Приватний кабінет психолога Тетяни Заверталюк
add_box Психологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 19:00 access_time_filled чт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Андріївський узвіз, 34
Приватний кабінет психолога Катерини Воронецької
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Хорива, 25/12
Приватний кабінет психолога Лілії Горчаковой
add_box Психологія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Глубочинцкая 32в
Шевченківський
Відновлення, психологічний центр
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 22:00
вул. Волоська 36/38
Подільський
Приватний кабінет психотерапевта Козачиної О.В.
add_box Психологія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 12:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Боричів Тік 5, студія психотерапії "АТМАН"
Приватний кабінет психолога Книш Вікторії
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Січових Стрільців 52, 1 під’їзд
Шевченківський
Я – Базис, центр конструктивної психології на вул. Межигірська
add_box Психологія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Межигірська, 56
Подільський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
17 відгуків
Ольга 28 Лютий 2020
Замечательный сервис, девочки профессионалы.
Татьяна 02 Березень 2018
Хорошее отношение к пациенту, мне понравился прием.
Авеліна 12 Лютий 2018
Дуже приємні люди, ввічливі.
Анастасія 14 Листопад 2017
Досить незручно вказана адреса, не могла клініку довго знайти і в результаті я втратила час консультації. Мені все сподобалось, є бажання прийти ще.
Анна 16 Червень 2017
Очень красивая клинка.
Олена 02 Лютий 2017
Не могла знайти клініку, зручніше було б, якщо десь був вказівник.
Яна 07 Квітень 2016
Очень маленький кабинетик, там не то, что сидеть, там и стоять негде. Люди толпятся в таком маленьком помещении и мне кажется, что надо расшириться им или корректировать время так, чтобы люди не ждали. Также клиника меня поразила присутствием вместо карамелек в аквариуме презервативов.
Відповідь клініки 22 Вересень 2016
Яна, благодарим за Ваш отзыв и рекомендации. Мы заботимся о комфорте наших клиентов. 1 июля 2016 года Психологический центр ALTERA переехал по адресу: ул. Кожемяцкая, 12. К Вашим услугам просторная рецепция, красивые и уютные кабинеты, удобные кресла и диваны, и конечно профессиональные психологи, которые окажут качественную психологическую помощь.
Игорь 29 Березень 2016
Очень маленькая рецепция, если можно так назвать, это коридорчик между комнатами, очень много людей, все суетились, ходили, проходной двор, хотя сам врач понравился, ожидание крайне дискомфортное, меня предупредили, что придется ожидать, ждал 15 минут.
Марина 04 Лютий 2016
Девочки на рецепции приятные, в целом у меня положительное впечатление.
Янина 25 Травень 2015
Я понимаю, что центр находится в квартира в доме, там чисто, но бедненько, мне не нужно что-то шикарное, просто сложилось такое впечатление.