Алекс Дентал

Алекс Дентал

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія ... ще
Стоматологія Alex Dental складається з команди професіоналів, які працюють за напрямками: загальна та дитяча стоматологія, ортодонтія, видалення зубів, імплантація, протезування. Клініка надає все необхідне для стоматологічного лікування: комфортні умови, якісне уважне обслуговування, роботу на сучасному обладнанні, а також лікування за доступними цінами
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
бульвар Ярослава Гашека, 24на карті
Дарницький м.Лівобережна м.Дарниця

Стоматологія Alex Dental — це невелика затишна клініка біля Дарницької площі. Тут надають широкий спектр стоматологічних послуг за доступними цінами.

Лікарі, фахівці стоматології регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, а крім того мають багаторічний практичний досвід ефективної практики, що дозволяє гарантувати своїм пацієнтам високу якість робіт.

В Alex Dental виконують всі види дорослого і дитячого стоматологічного лікування:

• якісне відбілювання і професійна гігієна порожнини рота;
  • виправлення прикусу в будь-якому віці;
  • лікування захворювань ясен;
  • лікування карієсу, а також його ускладнень: пульпіту, періодонтиту;
  • видалення зубів, імплантація;
  • протезування керамікою або металокерамікою.

Клініка приділяє особливу увагу обробці інструментів. Все обладнання проходить 3-х рівневу стерилізацію, після чого зберігається в одноразових крафт-пакетах, які відкриваються особисто при пацієнті.

В установі впевнені в якості своїх робіт. На ортопедичні конструкції стоматології, пломби та інші види робіт діє гарантія.

Відвідати клініку варто, якщо хочеться перетворити похід до стоматолога в приємну турботу про здоров'я!

Зоряна 27 Серпень 2020
Хоча запізнилися нас прийняли.