Біла Церква
ОН Клінік в Білій Церкві

Відгуки про клініку ОН Клінік в Білій Церкві

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Проктологія Психіатрія ... ще
Медичний центр «ОН Клінік» — це кваліфіковані спеціалісти, сучасні ефективні методи лікування, найкраще обладнання, комфортні умови та доступні ціни.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 10:00 - 16:00
вул. Ярослава Мудрого, 5/13на карті
Без района
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
20 відгуків
Олег 10 Липень 2024
Дуже сподобалася клініка.Все було на найвищому рівні.
Богдан 29 Червень 2024
Все пройшло добре, швидко, персонал доброзичливий, ніяких зауважень, ми задоволені візитом
Василь 25 Червень 2024
Клініка дуже чиста, гарна, чудовий та привітний персонал. В клініку будемо звертатися ще
Катерина 19 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася. Було переживання перед візитом, але у клініці мене дуже добре підтримували, гарно заспокоїли. Мій візит пройшов з максимальним комфортом для мене це мені дуже сподобалося.
Іванна 05 Червень 2024
У клініці непогана якість обслуговування. Лікарі у клініці чудові спеціалісти. Загалом візит у цю клініку пройшов добре.
Сергій 28 Травень 2024
Ідеальна клініка, дуже чиста та охайна, прекрасний персонал, все дуже добре
Олена 08 Травень 2024
Клініка дійсно хороша. Все мені дуже сподобалося у цій клініці.
Оксана 20 Квітень 2024
Дуже гарні враження, дуже хороша клініка, дуже приємно знаходитися. Записалась в клініці на наступний прийом
Алла 19 Квітень 2024
Клініка дуже високого рівня! Гарне відношення, швидке обслуговування, можливість оплати на місті через термінал, добрі лікарі, на відміну від іншої клініки, не залякують стареньких, а навпаки, гарно віднеслись до бабусі.
Ксенія 17 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре