Житомир

Дитячі Сімейні лікарі в Житомирі

Лікар Дієтолог, Сімейний лікар Терещук Наталия Георгиевна на Doc.ua
Лелека
Консультація дієтолога - 400грн.; консультація сімейного лікаря - 400грн.; Розробка індивідуального плану хачування - 800грн.;
пл. Путятинська, 2на карті
Королевський
Лікар Сімейний лікар Щиглик Яків Михайлович на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Сімейний лікар Левицька Світлана Миколаївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів. Проводить профілактичні щеплення
Лікар Сімейний лікар Самсоненко Віктор Іванович на Doc.ua
Лікар при необхідності проводить електрокардіографічне дослідження, здійснює забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проводить також профілактичні щеплення
Лікар Сімейний лікар Чешкова Світлана Михайлівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Кравчук Галина Володимирівна на Doc.ua
Проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення
Лікар Сімейний лікар Ріхтер Лілія Миколаївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичних щеплень
Лікар Сімейний лікар Чапля Лідія Миколаївна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Шахрай Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Ясененко Тетяна Василівна на Doc.ua
Лікар загальної практики, сімейний лікар. Займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, здійснює електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів
1 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew