Вишгород

Сторінка 2: Приватні лікарі в Вишгороді

Лікар Терапевт Бардах Ліляна Богданівна на Doc.ua
Ліляна Богданівна проводить діагностику, профілактику, терапію захворювань внутрішніх органів. Розробляє індивідуальну схему лікування для пацієнтів з бронхолегеневої, серцево-судинної, гастроентерологічною патологією.
Лікар Невролог Апанасенко Олена Іванівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Пріоритетна сфера клінічного інтересу Олени Іванівни - неврологічне розвиток дитини. Лікар займається діагностуванням та лікуванням пароксизмальних станів, епілепсії, рухових розладів у дітей.
Лікар Терапевт Карменюк Галина Адамівна на Doc.ua
Галина Адамівна надає допомогу в лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Проводить комплексну терапію хвороб органів травлення, дихальних шляхів, серцево-судинної системи, алергічних захворювань.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Мохсен Юлія Мохсенівна на Doc.ua
Консультація від590 грн
Лікар проводить діагностику і лікування гінекологічних патологій: кіст, гормональних порушень, захворювань шийки матки та ін. Консультує з питань вагітності та планування сім'ї. Також Юлія Мохсеновна здійснює УЗ-дослідження органів малого таза, відеокольпоскопію, біопсію шийки матки та ендометрія. Проводить УЗД при вагітності
Лікар Уролог Дубінін Олег Володимирович на Doc.ua
4.2
Олег Володимирович спостерігає пацієнтів з діабетичною нефропатією, аутоімунним захворюванням нирок і хронічною нирковою недостатністю. Успішно лікує такі захворювання, як простатит, еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя, передчасне сім'явиверження і ін.
Лікар Педіатр Денисюк Ольга Едуардівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ольга Едуардівна веде прийом дітей від народження до 18 років. Здійснює патронаж пацієнтів з різними педіатричними патологіями. Консультує з грудного вигодовування, здорового способу життя. Займається оформленням в дитячі установи. Проводить вакцинацію, диспансеризацію, протирецидивні курси оздоровлення, програми реабілітації.
Лікар Ендокринолог Аносова Марина Володимирівна на Doc.ua
Марина Володимирівна спеціалізується на виявленні та терапії різних патологій ендокринної системи. Займається лікуванням хвороб щитовидної залози, порушень вуглеводного обміну, патологій надниркових залоз і ін.
Лікар УЗД-фахівець Левченко Юлія Василівна на Doc.ua
Юлія Василівна виконує повний перелік ультразвукових досліджень. Проводить УЗД на апаратах передового зразка для дослідження стану органів і систем. Дає експертну оцінку отриманим результатам діагностики.
Лікар УЗД-фахівець Івженко Володимир Андрійович на Doc.ua
Володимир Андрійович володіє повним спектром ультразвукових досліджень. Проводить УЗД на апаратах передового зразка для дослідження стану органів і систем, нейросонографію. Дає експертну оцінку отриманим результатам діагностики.
Лікар Акушер-гінеколог Волкова Лариса Валеріївна на Doc.ua
Лариса Валеріївна спеціалізується на виявленні та терапії захворювань репродуктивних органів у дівчаток-підлітків. Веде профілактичну роботу щодо зниження ризику захворювань органів малого таза у підлітків жіночої статі. Проводить бесіди з питань запровадження менструального календаря, порушень менструальної функції.
chevron_left 2 3
Показати ще 5 Лікаріautorenew