Одеса

Рентгенологи в мікрорайоні Дальні млини

Лікар Рентгенолог Логінова Ірина Вадимівна на Doc.ua
Лікар-рентгенолог, здійснює різні рентгенологічні дослідження, а для діагностики патологій молочних залоз проводить мамографію.
Лікар Рентгенолог Лобанов Микола Веніамінович на Doc.ua
Лобанов М. В. кандидат медичних наук. Спеціаліст в області в рентгенології, проводить магнітно - резонансна томографія, рентгенодіагностику, холангиографию. Також має багаторічний досвід професійного проведення діагностики центральної нервової системи, малого тазу, суглобів, черевної порожнини та заочеревинного простору.
Лікар Рентгенолог Гершенгорн Ігор Давидович на Doc.ua
Лікар-рентгенолог, працює в приймально-діагностичному відділенні, займаючись високоточним проведенням рентгенологічних обстежень кістково-суглобової системи та шлунково-кишкового тракту, а також грудної клітини.
Лікар Рентгенолог Бондар Елеонора Леонідівна на Doc.ua
Лікар з вищою категорією в області рентгенології. Володіє новітніми методами діагностики, моніторингом онкозахворювань. Проводить такі процедури, як магнітно - резонансна томографія комп'ютерна томографія, дитяча рентгенологія.
Лікар Рентгенолог Лотішко Валентин Петрович на Doc.ua
Валентин Петрович лікар-рентгенолог, але володіє методиками комп'ютерної діагностики (ОГК, ангіографія головного мозку, ОЧП судин нижніх кінцівок, онкопатологія, кісткова патологія, запальні процеси).
Лікар Рентгенолог, УЗД-фахівець, Хірург Пелешенко Олексій Сергійович на Doc.ua
Лікар-хірург, УЗД-фахівець, рентгенолог, ендоваскулярний хірург володіє сучасними методами діагностики коронарної патології та патології периферичних судин. Також використовує інтервенційні методи лікування кіст і об'ємних утворень черевної порожнини. Проводить ендоваскулярні втручання при ішемічній хворобі серця і гострому інфаркті міокарда, облітеруючих захворюваннях периферичних артерій
Лікар Рентгенолог Любчак Михайло Олександрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Михайло Олександрович лікар-рентгенолог, займається проведенням досліджень з використанням комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії.