Одеса

Косметологи в мікрорайоні Великий фонтан

Лікар Венеролог, Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Овсепян  Жанна Арутюнівна на Doc.ua
Консультація від1000 грн
Лікар вищої категорії спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю. Приймає дітей із 6 років. Також лікар проводить обстеження та видалення родимок. Жанна Арутюнівна спеціалізується на лазерній та ін'єкційній косметології.
Лікар Косметолог Кравченко Катерина Леонідівна на Doc.ua
Катерина Леонідівна є членом Українського товариства естетичної медицини, її пріоритетними напрямками роботи як лікаря дерматокосметолога є ендермологія, контурна пластика обличчя, мезотерапія, лазерна косметологія і епіляція.
Лікар Косметолог Васильєва Валентина Сергіївна на Doc.ua
Валентина Сергіївна є учасником Асоціації косметологів України, фахівцем з лазерної та апаратної косметології, контурної пластики препаратами на основі ботулотоксину, біоревіталізації і плазмотерапіі.
Лікар Косметолог Мазурова Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна є учасницею Український асоціацій лікарів-трихолог і косметологів, є експертом в області апаратної косметології, лікуванні волосся за допомогою мезотерапії, проводить процедуру введення людської плаценти.
Лікар Косметолог Паланичка Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна є завідуючою відділенням медичної косметології медичного центру "Олімпія", кваліфікованим дерматокосметологом, фахівцем з гідродерміі, плазмоліфтінгу, мезотерапії і контурної пластики.