Одеса

Дитячі Психіатри в Одесі

Сьогодні, 26 Квітня
Лікар Психіатр, Психолог Ткаченко  Христина  Юріївна на Doc.ua
Христина Юріївна - судово-психіатричний експерт, відповідальний, досвідчений психіатр, який допоможе вам у вирішенні проблем, та буде поруч. Спеціалізується на лікуванні тривожних розладів, депресії, розладів харчової поведінки (РХП) лікуванні фобій, панічних атак, посттравматичного стресового розладу (ПТСР), лікуванні біполярного афективного розладу (БАР), шизофренії, залежностей (алкогольна, наркотична, ігрова) та ін.
Vita Sana Medical Group (Віта Сана Медікал Груп)
Первинна консультація -1500 грн; Повторна консультація 1000 грн; За місцем перебування пацієнта - 2000 грн;
вул. Жуковського 13 на карті
Київський
Виклик додому
Консультаціявід 2000 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 26  квіт.сб 27  квіт.нд 28  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Психолог, Психіатр, Нарколог Рябухін Костянтин  Васильович на Doc.ua
Рябухін Костянтин Васильович
Костянтин Васильович - магістр в галузі охорони здоров'я. Член асоціації психіатрів України. Автор понад 30 наукових робіт. Лауреат міжнародних та національних проектів: "Флагмани сучасної медицини", "Медична еліта України". Нагороджений грамотами та медалями від комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я "За охорону здоров'я нації", "За охорону психічного здоров'я нації", медаллю "Патріот Одеси", "Патріот України", орденом "Гордість нації".
Vita Sana Medical Group (Віта Сана Медікал Груп)
первинна консультація - 3000 грн; повторна консультація - 1500 грн; онлайн консультація - 1500 грн;
вул. Жуковського 13 на карті
Київський
Консультаціявід 3000 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 26  квіт.сб 27  квіт.нд 28  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Психотерапевт, Психіатр Мідько Андрій Анатолійович на Doc.ua
Сфера професійних інтересів доктора Мідько - лікування широкого спектру психологічних проблем, серед яких: фобії і страхи, депресії і біполярні розлади, панічні атаки і обсесивно-компульсивний розлад. Крім того, Андрій Анатолійович - ліцензований фахівець, дитячий психіатр, має великий стаж роботи в стаціонарі і досвід лікування важких психічних розладів, що супроводжуються порушеннями розумового процесу (марення і т.п.) і галюцинаціями. Сфера особливої ​​уваги лікаря - суїцидальна поведінка. Андрій Анатолійович має багаторічний досв
Приватний кабінет психіатра-психотерапевта Андрія Мідько
Консультации очные, дистанционные (видео-) — Skype, Viber, Messenger, Facebook, прочее
Ониловой переулок, 17на карті
Приморський
Лікар Нарколог, Психіатр Роша Василь Васильович на Doc.ua
Лікар Роша В.В. володіє колосальним досвідом роботи в наркології і психіатрії, протягом багатьох років займається лікуванням алко- і наркозалежності, ігроманії, депресії, неврозів у пацієнтів різного віку. Авторству Василя Васильовича належить 15 наукових робіт.
Лікар Психіатр Хамза Оксана Юрьевна на Doc.ua
Лікар Психіатр Балаур Марія Олексіївна на Doc.ua