Одеса

Дитячі Ортодонти в Одесі

Сьогодні, 19 Квітня
Лікар Стоматолог, Ортодонт Площінська  Ольга  Олександрівна на Doc.ua
Лікар Площінська Ольга Олександрівна – кваліфікований лікар-ортодонт та дитячий лікар-стоматолог, лектор учбового центру PearlStom, член ассоціації ортодонтів України.
Клініка Регенеративної Стоматології Geneva
вул. Базарна, 92на карті
Консультація 600 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 19  квіт.сб 20  квіт.нд 21  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Ортодонт Карташова Анастасія Сергіївна на Doc.ua
Лікар-ортодонт працює з дорослими пацієнтами та дітьми з патологією прикусу, аномальним розташуванням або зміщенням окремих зубів, дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба. Індивідуально підбирає найбільш надійний і швидкий метод виправлення патології зубного ряду
Стоматологія «Улибка»
Расшифровка КТ, ТРГ, фотодиагностика, диагностические модели – 500 грн.
м. Одеса, вул. Відрадна, 13на карті
Лікар Ортодонт Наретья Євгенія Геннадіївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт проводить процедури щодо усунення та попередження неправильного прикусу, а також порушення положення зубів.
Лікар Ортодонт Руснак Анастасія Вікторівна на Doc.ua
Сфера професійної діяльності Анастасії Вікторівни включає здійснення комплексної корекції різних типів зміщення прикусу, виправлення нерівностей зубного ряду, ортодонтичну підготовку перед протезуванням.
Клініка Войнаровських
вул. Канатна, 85на карті
Лікар Ортодонт, Стоматолог Борченко Наталія Аркадіївна на Doc.ua
Ведучий ортодонт клініки «Овасак». Проводить лікування порушень прикусу, а також зубного ряду, лікування з використанням брекет-систем у дітей, дорослих. Область практичної діяльності - патологія зубних рядів, прикусу, ортодонтичне лікування пацієнтів з вродженою патологією (розщеплення верхньої губи та піднебіння), патологією скронево-нижньощелепного суглоба, комплексне лікування скелетних аномалій.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Гулюк Ірина Гаріївна на Doc.ua
Керівник відділення парадонтології сімейної стоматології "Галс", стоматолог-пародонтолог, ортодонт, область професійної діяльності - надання стоматологічної допомоги дітям і дорослим пацієнтам, проводить лікування за допомогою апаратів "Вектор" і "Омега".
4.6
Лікар Стоматолог, Ортодонт Мала Наталія Олексіївна на Doc.ua
Наталя Олексіївна здійснює комплексну корекцію всіх типів зміщення прикусу, патології зубних рядів, ортодонтичну підготовку перед протезуванням. В роботі використовує сучасні ортодонтичні апарати і всі види брекет-систем. Проводить лікування зубів передовими методиками, процедури по відбілюванню, ремініралізаціі, профілактиці та гігієну ротової порожнини.
Аврамед
вул. Дюківська, 8, офіс 2нна карті