Одеса

Дитячі Анестезіологи в Одесі

Лікар Анестезіолог Осадчук Володимир Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від800 грн
Осадчук Володимир, лікар-анестезіолог. Медичний стаж з 2012 року , постійно вдосконалююсь, відвідую курси підвищення кваліфікації, медичні конференції, виступаю з доповідями на медичних конференціях та платформах, в лікуванні використовую протоколи доказової медицини, користуюсь англомовними ресурсами медичної літератури.
Лікар Анестезіолог, Педіатр, Сімейний лікар Семко Віталій Миколайович на Doc.ua
Лікар-педіатр, неонатолог, дитячий анестезіолог-реаніматолог. Стаж роботи у медицині 25 років. Досвід роботи в поліклініці та дитячій лікарні. Консультирую дітей від народження, маю великий досвід роботи неонатологом та неонатологом-реаніматологом. Консультирую дорослих-нині працюю за кордоном як лікар сімейний (інтерніст). Відео-лекції на ГОЛОВНОМУ МЕДИЧНОМУ КАНАЛІ в Ютубі.
Лікар Анестезіолог Глянцев Олексій Володимирович на Doc.ua
Доктор Глянцев А.В. кваліфікований анестезіолог, спеціалізується на контролі стану життєвих показників організму пацієнтів протягом всього періоду лікування від алко- і наркозалежності.
Лікар Анестезіолог Бугаєв Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-анестезіолог, володіє сучасними методами анестезії у дітей та дорослих. Спеціалізується на лікуванні при важких станах, проведенні реанімації і надання невідкладної допомоги.
Лікар Анестезіолог Сисоєва Інна Вікторівна на Doc.ua
Дитячий анестезіолог, володіє всіма сучасними методами анестезії. Проводить підготовку до операції, контролює стану пацієнта в процесі хірургічного втручання.