Миколаїв

Хірурги в мікрорайоні Ліски

Лікар Хірург, Ендокринолог Антонів Василь Романович на Doc.ua
Василь Романович здійснює консультаційне і хірургічне лікування патологій щитовидної залози і органів черевної порожнини при вузлових, онкологічних і аутоімунних захворюваннях щитовидної залози, а також біопсію щитовидної залози, для чого проводить контроль за допомогою УЗД.
Лікар Пластичний хірург, Хірург Тижневий Сергій Петрович на Doc.ua
4.0
Хірург вищої категорії, пластичний хірург, травматолог-ортопед I категорії, здійснює всі види пластичної та реконструктивної хірургії, естетичної терапії. Сертифікований фахівець в області лазерної хірургії, фахівець в ендоскопічній хірургії (лапароскопія, артроскопія), травматології та ортопедії, абдомінальній та малій хірургії.
Лікар Хірург Воронков Андрій Юрійович на Doc.ua
Доктор Воронков здійснює широкий спектр лазерних і малих хірургічних втручань в терапії хірургічних патологій шкіри, статевих органів, гриж у пацієнтів дитячого та підліткового віку.
Лікар Хірург, Ендоскопіст Дмитрик Максим Вікторович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-хірург, ендоскопіст, займається лікуванням загальнохірургічних захворювань, ударно-хвильовою терапією, ендоскопічною діагностикою (відеоколоноскопія, відео ФГДС), а також спеціалізується на проведенні лазерних хірургічних методик.
Лікар Хірург Бачинський Дмитро Васильович на Doc.ua
Доктор Бачинський Д.В. є дипломованим абдомінальним хірургом, високопрофесійним фахівцем в сфері відкритої та малоінвазивної (лапароскопічної) хірургії різноманітних гриж, жовчного міхура, виразкової хвороби, апендициту, гострого запалення підшлункової і т.д.