Лисичанськ

Сторінка 3: Приватні лікарі в Лисичанську

Дивитись клініки в Лисичанську
Лікар Педіатр Карпенко Ірина Василівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, рахіт, анемія, ангіна, риніт, цистит, коліт
Лікар Сімейний лікар Судковська Олена Павлівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на сімейну медицину. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, коліт, ангіна, риніт та інші
Лікар Терапевт Сліпець Ольга Василівна на Doc.ua
Сліпець Ольга Василівна
Доктор спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, коліт, ангіна, риніт та інші
Лікар Сімейний лікар Загорулько Наталія Антонівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, пневмонія, коліт, риніт, отит, ангіна, вітряна віспа, кропив'янка, краснуха та інші
Лікар Терапевт Сабадаш Юрій Михайлович на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, ангіна, коліт, бронхіт, анемія та інші
Лікар Терапевт Лисенко Юлія Василівна на Doc.ua
Лисенко Юлія Василівна
Лікар Терапевт Перемишнєва Інна Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, панкреатит, цистит, коліт та інші
Лікар Педіатр Ненашева Наталія Павлівна на Doc.ua
Лікар Терапевт Д'яченко Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, пневмонія, коліт, риніт, отит, ангіна
Лікар Сімейний лікар Губар Валерій Павлович на Doc.ua
chevron_left 3 4
Показати ще 1 Лікаріautorenew