Лисичанськ

Дитячі лікарі в Лисичанську

Дивитись клініки в Лисичанську
Лікар Педіатр Запорожченко Галина Сергіївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, рахіт, анемія, ангіна, риніт, цистит, коліт
Лікар Педіатр Власов Володимир Федорович на Doc.ua
41рік досвіду
Лікар Педіатр Петренко Віра Володимирівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Тасенко Алла Антонівна на Doc.ua
31рік досвіду
Доктор спеціалізується на сімейну медицину. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, пневмонія, коліт, риніт, отит, ангіна, вітряна віспа, кропив'янка, краснуха та інші
Лікар Педіатр Шевгеніна Наталія Дмитрівна на Doc.ua
Лікар Педіатр Карпенко Ірина Василівна на Doc.ua
Показати ще 5 Лікаріautorenew